فهرست یادداشت ها
دوشنبه, 21 بهمن 1398 ساعت 11:28

مواظب واژه ها باشیم

یک رمان نویس مشهور جهان به فرزندش می گوید: مواظب واژه ها باش، چون هر کاری می کنی باز هم از واژه ها استفاده می کنی

دوشنبه, 11 شهریور 1398 ساعت 12:22

از ادارات کلاردشت چه خبر؟

آیا میدانید چه تعداد اداره در شهرستان مستقر هست؟

یکشنبه, 08 ارديبهشت 1398 ساعت 10:13

لزوم احیای جایگاه مشورتی شوراها

 

علاء الدین ازوجی محقق اقتصادی و مدرس دانشگاه در مطلبی که اخیرا برای کلارنا نوشته، به تفصیل راجع به اهمیت تدوین چشم انداز و برنامه برای توسعه شهرستان کلارشت توضیح داده است.

 

 

سه شنبه, 03 دی 1398 ساعت 23:08

تراریخته‌ها؛ مفید یا مضر؟

شما در مورد تراریخته ها چه تصوری دارید؟حقوق طبیعت و شما به عنوان مصرف کننده چیست؟
به گزارش کلارنا و به نقل از سرنا؛ روزنامه اطلاعات یادداشتی در واکنش به بی‌تفاوتی صداوسیما نسبت به معضلات فرهنگی اجتماعی منتشر کرد.

 

 

پنج شنبه, 28 آذر 1398 ساعت 16:54

انتشار اسکرین شات چه مجازاتی دارد؟

طبق قانون جرائم رایانه ای اسکرین شات و انتشار آن جرم محسوب می‌شود. در واقع هر شخصی به وسیله سامانه‌ های رایانه‌ ای یا مخابراتی، فیلم، صدا یا تصویر دیگری را تغییر دهد یا تحریف و سپس آن را منتشر یا با آگاهی به تغییر یا تحریف منتشر كند، به صورتی كه عرفاً موجب هتك حیثیت و از بین رفتن آبروی شخص شود، مرتکب جرم شده است.

بدن انسان فقط یک ویژگی جسمانی نیست، بلکه بیش از موارد زیستی و ژنتیکی، تحت‌تأثیر شرایط اجتماعی است. نحوه و میزان توجه به ظاهر و بدن نیز الگوی خود را از شرایط اجتماعی اخذ می‌کند. با نگاهی به تاریخ متوجه می‌شویم از دیر باز انسان‌ها تغییراتی را در بدن خود ایجاد می‌کردند. این تغییرات عمدتاً در مواردی مانند زیباسازی، جوان‌سازی، استفاده از نمادهای گروهی یا فرقه‌ای یا بر اساس اعتقادات مذهبی و پایگاه اجتماعی رخ داده است.