چه کسی آنلاین است؟

ما 165 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم
  • karolsummy98985
  • lucibeast

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت:با احیای ۱۲۵ واحد تولیدی غیرفعال در سال قبل دو هزار و ۳۸۸ شغل در استان ایجاد شد.

مدیر بورس منطقه ای مازندران از معامله بیش از ۵۵۵ میلیون سهام هفته جاری در بورس استان خبر داد.

درحالی چهار شهرستان مازندران در لیست سفید وضعیت کرونا قرار گرفتند که مسئولان بهداشت و درمان استان عنوان می‌کنند خطر همچنان تهدید می‌کند.

چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 17:07

بسته شدن آزاد راه چالوس - مرزن آباد

آزادراه چالوس - مرزن آباد صبح امروز بدلیل رانش کوه مسدود شد.

 استاندار مازندران گفت: همسو با فرمایشات رهبری بمنظور کمک به محرومان ، همه امکانات استان برای برگزاری رزمایش کمک مومنانه بسیج شود.

چهارشنبه, 07 اسفند 1398 ساعت 00:05

سودجویانی که از کرونا هیولا می‌سازند

 

 در حالی که ویروس کرونا بسیاری از خانواده‌های ایرانی و بویژه مازندرانی‌ها را نگران کرده است، جوسازی‌های برخی سودجویان در فضای مجازی و حقیقی بر این نگرانی افزوده که نیازمند تدابیر از سوی مسئولان است.

 

 

مازندران فرمانده انتظامی مازندران از آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس برای تامین نظم و امنیت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سطح استان خبر داد.

 

پنج شنبه, 24 بهمن 1398 ساعت 19:09

آغاز بارش‌های جدید از یکشنبه

 

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به ورود یک سامانه جدید بارشی از روز یکشنبه هفته آتی از سمت غرب و شمال غرب به کشور، گفت: مناطق شمال غرب، غرب، سواحل غربی دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و رشته کوه های البرز مرکزی و غربی تحت تاثیر این سامانه، شاهد بارش برف و باران خواهند بود.

 

 

 

معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: حجم بالای بارش برف در شمال کشور و ترافیک جاده ای سبب غافلگیری نیرو های امدادی شد.

 

 

 

پنج شنبه, 24 بهمن 1398 ساعت 18:54

پرسش‌های بی‌پاسخ آزادراه تهران-شمال

 قطعه یک آزادراه تهران شمال قرار است نیمه اسفندماه به‌طور کامل بازگشایی شود. اما چند ابهام بزرگ بر سر چگونگی پیشبرد طرح و افتتاح آن وجود دارد.

 

یادداشت