آقای استاندار لطفاً به کلاردشت سفر نکنید!! وعده های بی سرانجام سوغات مسؤلین برای کلاردشت!!

پنج شنبه, 04 آبان 1402 ساعت 18:52 نوشته شده توسط  محمد شاه بهرامی اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

دومینوی وعده های بی سرانجام در کلاردشت همچنان ادامه دارد و گویا به یک اپیدمی تبدیل شده است!

علی رغم وعده های داده شده استاندار مازندران در سفر قبلی در خصوص استقرار کامل ادارات در شهرستان مستقل کلاردشت همچنان شاهد عدم استقرار یا نمایندگی برخی ادارات حياتی نظیر راهداری در کلاردشت هستیم.

در اینکه در روزهای سرد و سخت زمستانی مشکلاتی برای مردم ایجاد می کند شکی نیست ولی چرا مردم کلاردشت باید از کوچکترین امکانات بی بهره بمانند، جای سوال است.

گویا عادی جلوه دادن وضعیت کلاردشت نزد مسؤلین نهادینه شده و رفت آمد مدیران و مسئولان نیز فقط در نحوه قول دادن آنها تفاوت ایجاد کرده است .

در واقع قول های بی سرانجام و وعده های خیالی فقط در جهت تسکین درد مردم کلاردشت انجام می شود و در عمل اقدامی جدی صورت نمی گیرد.

هر سال در آستانه فصل زمستان وعده می دهند و با گرم شدن هوا نیز وعده ها آب رفته و به فراموشی سپرده می شود.

به نظر می رسد مدیران و مسئولان در ارائه گزارش عملکرد واقعی خود از کلاردشت چشم پوشی می کنند، زیرا اگر از عملکرد واقعی خود در شهرستان کلاردشت یاد کنند احتمالاً نمره منفی خواهند گرفت و زیر سؤال می روند.  

مدیران و مسئولانی که به کلاردشت نگاه مهربان ندارید در این زمانه دغدغه نداشتن مردم در خصوص آب، برق، گاز و راه عبور و مرور امری بدیهی و از امکانات اولیه است،منت نگذارید !!

کلارنا - محمد شاه بهرامی

خواندن 272 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کد: 1181