ناامنی کلاردشت برای زمین خواران

یکشنبه, 11 آبان 1399 ساعت 18:52 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با تخریب ۳۲ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی کلاردشت ، ۴۸ هزار متر مربع زمین از چنگ متصرفان آزاد سازی شد.

مدیر جهاد کشاورزی کلاردشت با اشاره به اهمیت حفظ کاربری زمین‌های کشاورزی گفت : برابر دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کلاردشت و به استناد تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، با حضور نیروی انتظامی، نماینده دادستان و اکیپ ویژه حفظ کاربری مدیریت جهاد کشاورزی کلاردشت، ۳۲ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی حریم شهر این شهرستان قلع و قمع شد.
جواد محمودی با بیان اینکه این تغییر کاربری‌ها شامل ۳ مورد انباری و ۲۹ مورد دیوارکشی بود، افزود: با اجرای این عملیات ۴۸ هزار مترمربع زمین کشاورزی این شهرستان آزادسازی شد.
او با بیان اینکه جهاد کشاورزی با هر‌گونه ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی که امنیت غذایی جامعه را تهدید کند طبق قانون برخورد خواهد کرد، خاطرنشان کرد: تمامی مالکین زمین‌های کشاورزی قبل از هرگونه تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی خود، برای اخذ مشاوره و دریافت مجوز‌های قانونی لازم است به این مدیریت مراجعه کنند.

خواندن 157 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 931

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...