دستگیری سارقان حرفه ای در كلاردشت

پنج شنبه, 08 آبان 1399 ساعت 17:06 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرمانده انتظامی کلاردشت از دستگیر ۶ سارق حرفه‌ای در طرح مقابله با سرقت در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ بهادر دیلمی گفت: به منظور پاسخگويي به مطالبات مردمي و به منظور برقراري نظم و امنيت عمومی، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با هدف مقابله با سرقت در اين شهرستان اجرا شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت، تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران ضمن انجام گشت‌های هدفمند موفق به دستگیری ۶ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

سرهنگ دیلمی با اشاره به اعتراف متهمان به ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان افزود: در ادامه اجرای این طرح از ۵۸ واحد صنفی بازدید شد که به ۲۵ واحد صنفی تذکر و اخطار پلمپ داده شد و ۲ واحد صنفی نیز به علت عدم رعایت ضوابط قانونی و صنفی پلمپ شدند.

او از توقیف ۵۷ خودرو و ۹ دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت: در ادامه اجرای این طرح ۴ معتاد متجاهر، ۴ خورده فروش موادمخدر و ۲۸ نفر از محکومان تحت تعقیب مراجع قضائی نیز شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی کلاردشت در پایان از معرفی متهمان به مراجع قضایی خبرداد و با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس از شهروندان خواست: با سرلوحه قرار دادن هشدار‌های انتظامی و استفاده مطلوب از سامانه ۱۱۰ در راستای ارتقای احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس باشند.
خواندن 183 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 927

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...