دستگیری سارقان حرفه ای در كلاردشت

پنج شنبه, 08 آبان 1399 ساعت 17:06 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرمانده انتظامی کلاردشت از دستگیر ۶ سارق حرفه‌ای در طرح مقابله با سرقت در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ بهادر دیلمی گفت: به منظور پاسخگويي به مطالبات مردمي و به منظور برقراري نظم و امنيت عمومی، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با هدف مقابله با سرقت در اين شهرستان اجرا شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت، تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران ضمن انجام گشت‌های هدفمند موفق به دستگیری ۶ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

سرهنگ دیلمی با اشاره به اعتراف متهمان به ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان افزود: در ادامه اجرای این طرح از ۵۸ واحد صنفی بازدید شد که به ۲۵ واحد صنفی تذکر و اخطار پلمپ داده شد و ۲ واحد صنفی نیز به علت عدم رعایت ضوابط قانونی و صنفی پلمپ شدند.

او از توقیف ۵۷ خودرو و ۹ دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت: در ادامه اجرای این طرح ۴ معتاد متجاهر، ۴ خورده فروش موادمخدر و ۲۸ نفر از محکومان تحت تعقیب مراجع قضائی نیز شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی کلاردشت در پایان از معرفی متهمان به مراجع قضایی خبرداد و با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس از شهروندان خواست: با سرلوحه قرار دادن هشدار‌های انتظامی و استفاده مطلوب از سامانه ۱۱۰ در راستای ارتقای احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس باشند.
خواندن 461 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 927