وعده های بی سرانجام سوغات مسؤلین برای کلاردشت

پنج شنبه, 20 آذر 1399 ساعت 22:05 نوشته شده توسط  محمد شاه بهرامی اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

دومینوی وعده های بی سرانجام در کلاردشت همچنان ادامه دارد و گویا به یک اپیدمی تبدیل شده است! 

علی رغم وعده های داده شده در خصوص استقرار ادارات در شهرستان مستقل کلاردشت همچنان شاهد عدم استقرار یا نمایندگی برخی ادارات حياتی نظیر راهداری در کلاردشت هستیم.

در اینکه در روزهای سرد و سخت زمستانی مشکلاتی برای مردم ایجاد می کند شکی نیست ولی چرا مردم کلاردشت باید از کوچکترین امکانات بی بهره بمانند، جای سوال است.

گویا عادی جلوه دادن وضعیت کلاردشت نزد مسؤلین نهادینه شده و رفت آمد مدیران و نمایندگان مجلس نیز فقط در نحوه قول دادن آنها تفاوت ایجاد کرده است .

در واقع قول های بی سرانجام و وعده های خیالی فقط در جهت تسکین درد مردم کلاردشت انجام می شود و در عمل اقدامی جدی صورت نمی گیرد.

هر سال در فصل زمستان وعده می دهند و با گرم شدن هوا نیز وعده ها آب رفته و به فراموشی سپرده می شود.

به نظر می رسد مدیران و مسئولان در ارائه گزارش عملکرد خود از کلاردشت چشم پوشی می کنند، زیرا اگر از عملکرد خود در شهرستان کلاردشت یاد کنند احتمالاً نمره منفی خواهند گرفت و زیر سؤال می روند.

مدیران و مسئولانی که به کلاردشت نگاه مهربان ندارید در این زمانه دغدغه نداشتن مردم در خصوص آب، برق، گاز و راه عبور و مرور امری بدیهی و از امکانات اولیه است،منت نگذارید ‼️

 

#نماینده_مجلس

#استاندار

#فرماندار

#کلاردشت_را_دریابید

 

کلارنا - محمد شاه بهرامی 

خواندن 1027 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 959