مشکلات تعاونی مسکن کارکنان شهرداری کلاردشت مرتفع می شود

یکشنبه, 18 آبان 1399 ساعت 17:45 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بررسی مشکلات تعاونی مسکن کارکنان شهرداری کلاردشت به منظور راهکار برون رفت از وضعیت فعلی برگزار شد

 جلسه ای با حضور مهندس پورعلی شهردارکلاردشت و عبدالله کیاکجوری ریاست وصالحی کارشناس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستانهای چالوس وکلاردشت جلسه ای پیرامون برون رفت از وضعیت فعلی وتامین مسکن وسرپناه برای کارکنان شهرداری کلاردشت در دفتر شهردار برگزار شد.

مهندس پورعلی شهردار دراین جلسه بیان کرد با استعانت ازمقام معظم رهبری وسال جهش تولید که یکی ازشاخصه های اساسی دولت اسلامی رامسئله خدمت به خلق برشمردند و از اعضای هیئت مدیره قبلی و فعلی و از مسئولین اداره کار خواستند در راستای اقتصادی وتامین مسکن شرکت تعاونی مسکن کارکنان شهرداری که از اهم واجبات دانسته وبرای این قشر زحمتکش ازهیچ کوششی دریغ نکرده وهرچه سریعتر برای رفاه این عزیزان انجام داده وبابرخورد اصولی ومبتنی براراده جمعی اعضای هیئت مدیره قبلی وفعلی برای کارگرانی که سرپناه ندارند اقدامات لازمه صورت پذیرد ودر ادامه رئیس اداره کار چالوس آقای کیاکجوری بیان کرد:اساس تشکیل تعاونی انتفاع جمعی است.تعاونی تجلی عدالت اقتصادی واجتماعیست وهرتلاشی درتعاونی از سوی هیئت مدیره انجام پذیرد نوعی ایثار است.

اعضای هیئت مدیره تعاونی مسکن کارکنان شهرداری کلاردشت هم انتفاع شخصی ندارد. وی در ادامه گفت:لازم است برای ساماندهی به این شرکت تعاونی بین همه اعضای هیئت مدیره قبلی وفعلی هم افزایی شکل بگیرد واین رمز موفقیت است .شهردارکلاردشت بانگاه خیرخواهانه ومساعدت درجهت تامین مسکن کارکنان شهرداری همه توان خود را بکار گرفته است ،لذا اعضای هیئت مدیره شرکت باید از این فرصت ایده آل برای احیای شرکت واجرای پروژه ساخت مسکن جهت کارکنان زحمتکش شهرداری به نحو احسن استفاده کند .وی تاکید کرد اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی چالوس وکلاردشت نیزباتمام توان درخدمت این تعاونی بوده وهر اقدام میسری که لازم باشد انجام خواهد داد. ودر پایان باتبادل نظر اعضای حاضر درجلسه یوسفعلی عزیزی بعنوان نماینده شرکت جهت پیگیری کارهای شرکت تعاونی مسکن کارکنان شهرداری کلاردشت تعیین شدند.

خواندن 181 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 941
محتوای بیشتر در این بخش: « ناامنی کلاردشت برای زمین خواران

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...