چه کسی آنلاین است؟

ما 118 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

بدهکاری شهرداری چگونه شکل گرفته و می گیرد؟

دوشنبه, 15 مهر 1398 ساعت 19:00 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جای سوال اینجاست تا کنون اقدامات چشم گیری صورت نگرفته که مقروض بودن شهرداری چه در گذشته و چه در حال توجیهی داشته باشد!
پس این بدهی چگونه شکل گرفته است؟

یک شهروند کلاردشتی در پیامی به گروه #پایش_مردمی کلارنا نوشت:

" چندی قبل مطلبی را در فضای مجازی در رابطه با شهرداری کلاردشت به اشتراک گذاشته بودم، که با اعتراض شدید یکی از اعضای مدعی شورای شهر مواجه شدم!
 پس از یک مشاجره ی تلفنی! قرار بود اینجانب در وقت مقرری که تعین نموده بودند در شهر داری حضور یابم تا پاسخ سوالم را بگیرم؛ متاسفانه عضو محترم شورا بنا به فرموده خودشان گرفتاری بانکی داشته و به موقع حاضر نشدند و دیگر تا به امروز جلسه ای شکل نگرفت تا به عنوان یک شهروند پاسخ سوالم را رو در رو از نماینده ام در شورای شهر مطالبه کنم !!!
همان موقع آن عضو شورا با اعتراضاتی تند و پرخاشگرانه، که به دور از شان یک نماینده می باشد، نسبت به بنده که فقط یک سوال مطرح کرده بودم  ادعا نمودند که شهرداری با #۲۰میلیارد تومان بدهکاری تحویل گرفته شده!!!
از آن وقت تا کنون در گیر این پرسش جدی هستم که چگونه شهرداری پر درآمدی مانند کلاردشت به جای اینکه باید همیشه در ذخیره خود نقدینگی داشته باشد مقروضی میلیاردی ست؟!!!
جای سوال اینجاست تا کنون اقدامات چشم گیری صورت نگرفته که مقروض بودن شهرداری چه در گذشته و چه در حال توجیهی داشته باشد!
پس این بدهی چگونه شکل گرفته است؟
از دوستانی که جواب را می دانند تقاضا دارم  ما را نیز آگاه کنند و مژدگانی دریافت نمایند...

سید علیداد مشعشعی "


»»حق پاسخگویی محفوظ است.

 

 

خواندن 611 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 323

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...