اجرای همزمان چندین عملیات عمرانی درنقاط مختلف شهر/تکاپوی شهرداری برای تسریع در تکمیل پروژه ها

دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 11:49 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با وجود محدودیت بودجه و وضعیت اقتصادی،از ظرفیت کلیه ی نیروهای انسانی و تجهیزات موجود، جهت تسریع در روند تکمیل پروژه ی بزرگ ورودی شهر و سایر پروژه ها براساس نیازسنجی و اولویت های کارشناسی شده،جهت جلب رضایت شهروندان فهیم بهره مند می شود.

 

 #شهرداری_کلاردشت در اولین روز زمستان،آب وهوای مناسب شهر راغنیمت شمرده و اجرای عملیات های عمرانی را ازسرگرفت.

مهندس پورعلی #شهردار به همراه مسئولین واحدهای عمران و فنی-شهرسازی شهرداری کلاردشت،از نحوه ی اجرای #عرشه ی پل جنب نیروگاه در ورودی شهر بازدید به عمل آوردند تا از رعایت دقیق اصول فنی و استانداردهای کمّی و کیفی این پروژه اطمینان حاصل نمایند.

ایشان همچنین در ادامه ی روز پرکار خود، بر پروژه ی ساخت و احداث #بلوارورودی شهر نیز نظارت داشتند و از نزدیک از میزان پیشرفت آن، مطلع گشتند.

مجموعه ی شهرداری ضمن سپاس از #صبر  وشکیبایی شهروندان شریف کلاردشت،در زمان انجام عملیاتهای عمرانی،زیرساختی و گردشگری شهرداری که باهدف ایجاد رفاه اجتماعی و توسعه ی فضاهای خدماتی و #ایجاد درآمد پایدار، در نقاط مختلف شهر درحال اجرا هستند، یادآور می شود با وجود محدودیت بودجه و وضعیت اقتصادی،از ظرفیت کلیه ی نیروهای انسانی و تجهیزات موجود، جهت تسریع در روند تکمیل پروژه ی بزرگ ورودی شهر و سایر پروژه ها براساس نیازسنجی و اولویت های کارشناسی شده،جهت جلب رضایت شهروندان فهیم بهره مند می شود.

تاریخ تنظیم خبر: یکشنبه اول دی ماه ۹۸

روابط عمومی شهرداری و شورای شهر کلاردشت

خواندن 2829 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...