آغاز عملیات روکش و لکه گیری آسفالت

دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 11:33 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

شهرداری کلاردشت در جدیدترین برنامه ی کاری و عمرانی خود، باتوجه به نیازسنجی و الویت بندی خیابان های اصلی ،براساس مطالبات شهروندان و همچنین گزارشات کارشناسان شهرداری، به #ترمیم و لکه گیری و اجرای #روکش_آسفالت مناسب اقدام کرده است.

از اولویت های اصلی و مهم #شهرداری_کلاردشت، ارتقاء وضعیت خیابان ها و معابر شهر است که این امر مستلزم انجام روکش آسفالت به صورت سالیانه و منظم می باشد.

لذا شهرداری کلاردشت در جدیدترین برنامه ی کاری و عمرانی خود، باتوجه به نیازسنجی و الویت بندی خیابان های اصلی ،براساس مطالبات شهروندان و همچنین گزارشات کارشناسان شهرداری، به #ترمیم و لکه گیری و اجرای #روکش_آسفالت مناسب اقدام کرده است.

اجرای این عملیات که از خواسته های به حق شهروندان عزیز می باشد، با حذف ناهمواری ها و ترک های سطح آسفالت، به منظور #روانسازیترافیک، به حداقل رساندن میزان خسارات احتمالی جاده ای و #افزایش_ایمنی و #بهسازی معابر آغاز شده است و در چند روز آتی نیز در اغلب محلات و خیابانهای اصلی، جهت جلب رضایت رانندگان محترم و‌ شهروندان عزیز با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.


تاریخ تنظیم خبر: یکشنبه اول دی ماه ۹۸

روابط عمومی شهرداری و شورای شهر کلاردشت

 

خواندن 3926 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 568