چه کسی آنلاین است؟

ما 194 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نماینده مردم نوشهر در مجلس:

مازندران از توسعه متوازن برخوردار نیست

یکشنبه, 16 آذر 1399 ساعت 09:10 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس با بیان اینکه مازندران از توسعه متوازن برخوردار نیست، گفت: برخی شهرها از جذب اعتبارات کمتری برخوردار هستند.

محمدعلی محسنی عصر شنبه در جلسه شورای اداری در سالن بندر نوشهر با اشاره به اینکه طبق تحقیقات توسعه در استان مازندران متوازن نیست، اظهار داشت: همچنین توسعه در کشور متعادل و متوازن نیست.

وی با بیان اینکه برخی شهرهای استان از توسعه بالا و برخی نیز به دلیل کسری اعتبار و یا عدم توانایی مدیران ارشد از جذب اعتبارات کمتری برخوردار بوده است، گفت: این امر سبب شده برخی از شهرستان ها کمتر توسعه یافته محسوب شوند.

وی افزود: عدالت در توزیع امکانات خواست و مطالبه مردم است و چیزی بیشتر از سبد کشور و استان نمی خواهند و باید در توزیع اعتبارات دقت شود تا حقی از فردی و شهری در استان ضایع نشود.

محسنی بندپی یادآور شد: با این شیوه می توان سرمایه اعتماد اجتماعی مردم را حفظ کنیم و مسئولان باید در این راستا تلاش کنند.

همچنین استاندار مازندران نیز با اشاره به همراهی و همکاری مردم برای کنترل کرونا از تمدید محدودیت های کرونایی در استان خبر داد و به مردم توصیه کرد تا نسبت به رعایت پروتکل ها حساسیت بیشتری داشته باشند.

احمد حسین زادگان با عنوان این باید مصوبات ستاد کرونا و شورای اداری اجرایی شود، گفت: موانع فراروی ایجاد کشتارگاه را در شهرستان نوشهر باید رفع کرد.

وی درباره بیمارستان نوشهر گفت: در حال حاضر سرمایه گذار پای کار است و سرمایه گذاران دیگری نیز در این حوزه علاقمند به فعالیت و حضور هستند.

خواندن 148 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 946