چه کسی آنلاین است؟

ما 165 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

معاون جدید فرمانداری کلاردشت منصوب شد

چهارشنبه, 21 آبان 1399 ساعت 15:56 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

مسعود وکیلی که پیش از این در سمت مسئول حراست فرمانداری شهرستان کلاردشت مشغول به خدمت بود با پیشنهاد فرماندار شهرستان کلاردشت طی حکمی از سوی احمد حسین زادگان استاندار مازندران به عنوان معاون جدید فرمانداری جایگزین نقی رحیمی شد.

کلارنا ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای این نیروی جوان و بومی، امیدوار است که دوران این مسئولیت جدید برای او همچون گذشته توام با موفقیت باشد. ضمن اینکه انتظار می‌رود تا وی نیز با اتکال به خداوند بزرگ و با تمامی توان، ظرفیت‌های سمت جدید و البته خطیر خود را در راستای حفظ منافع مردم و مبارزه با معضلات موجود در سیستم‌های اداری به کار بگیرد، تا انشاءالله نامی نیک از خود برجای بگذارد.

همچنين برای آقای نقی رحیمی نیز در ادامه مراحل کاری و زندگی آرزوی موفقیت و سربلندی را آرزومندیم.

خواندن 90 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
کد: 942

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...