چه کسی آنلاین است؟

ما 189 مهمان و یک عضو آنلاین داریم
  • imogenewa2

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف ۲۸ تن روغن احتکار شده در بابل

چهارشنبه, 07 آبان 1399 ساعت 09:01 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری محتکر روغن خوراکی و کشف ۲۸ تن روغن جامد در شهرستان بابل خبر داد.

سردار مرتضی میرزایی با اشاره به کشف ۲۸ تن تن روغن احتکار شده در بابل گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار انواع مواد غذایی توسط فردی در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: در اجرای این مأموریت کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی کردند.

سردارمیرزایی در ادامه، اظهار داشت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم دستگیر و در بازرسی از محل دپوی کالا توسط وی در یکی از نقط حاشیه شهر ۲۸ تن و ۵۰۰ کیلوگرم روغن نباتی کشف شد.

این مقام انتظامی ارزش کالای احتکار شده توسط متهم را برابر نظر کارشناسان اداره صمت بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه هدف از احتکار و قاچاق کالا ضربه به اقتصاد کشور، منفعت طلبی و سو استفاده از نیاز مصرف کنندگان ارزاق و سایر نیازمندی‌های عمومی است، از مردم خواست: در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه، مراتب را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند./مهر

خواندن 122 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 905