قاضی‌زاده هاشمی عنوان کرد:

مدیرعامل جدید فساد درپرسپولیس راتایید کرد/شرط انتخاب مدیر استقلال

یکشنبه, 11 آبان 1399 ساعت 19:14 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مجلس با اشاره به انتخاب یک حراستی برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: ایشان در بدو ورود به این مسئولیت وجود فساد در این باشگاه را تایید کردند.

وزارت ورزش و جوانان روز پنجشنبه جعفر سمیعی مدیرکل حراست این وزارتخانه را که هیچ سابقه فوتبالی نداشت به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب کرد که با واکنش‌های مختلفی مواجه شد.

سید احسان قاضی‌زاده هاشمی در این مورد گفت: اعتراضاتی که در این چند روز در مورد انتخاب مدیرکل حراست وزارت ورزش برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس شد برای من جالب بود که اعلام کرده می‌خواهد فساد را در این باشگاه از بین ببرد. در این اظهار نظر ایشان اول تایید و اقرار کرده که در این باشگاه فساد وجود دارد.

وی ادامه داد: دومین نکته این است که ایشان که قبلاً مدیرکل حراست این وزارتخانه بوده و باشگاه یک جز از این وزارت بوده و زیر نظر وزارت ورزش بوده است، پرسش این است که در این چند سال چه عملی انجام داده و چه نظارتی داشته است چرا که وظیفه مبارزه با فساد بر عهده حراست آن دستگاه است.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی افزود: ما با اینکه ایشان حراستی باشد مشکلی نداریم چرا که قبلاً هم مدیرانی بودند که حراستی بودند اما اینها در باشگاه‌های کوچک‌تر کار می‌کردند و تجربه اندوزی می‌کردند و بعد می‌آمدند در باشگاه پرسپولیس نه اینکه یهویی وارد مدیرعاملی این باشگاه شوند.

وی در مورد انتخاب مدیرعامل برای باشگاه استقلال گفت: بر اساس تعهدی که وزارت ورزش داده است باید تا دو تا سه هفته آینده مدیرعامل این باشگاه انتخاب شود که تاکید می‌کنم باید مدیری اقتصادی - ورزشی باشد که ما شاهد این اتفاقات حاشیه‌ای باشگاه پرسپولیس نباشیم.

قاضی زاده هاشمی که با برنامه تهران بیست تلویزیون صحبت می‌کرد در مورد حضور آقازاده‌های ورزشی گفت: این را بعداً صحبت خواهیم کرد.

خواندن 87 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 939

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...