برگزاری جلسه شورای ورزشی شهرستان کلاردشت با حضور حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران

پنج شنبه, 22 آبان 1399 ساعت 09:59 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه شورای ورزشی شهرستان کلاردشت با حضور حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران و به ریاست فرماندار شهرستان کلاردشت ، رئیس شورای شهر ، رئیس اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی در محل فرمانداری برگزار شد.

کامران پولادی فرماندار شهرستان کلاردشت ضمن خوشامد خدمت مدعوین عنوان کرد : شهرستان کلاردشت مهد قهرمانان بنام ورزش بوده و هست که هم برای استان و هم برای ایران اسلامی در رشته های مختلف ورزشی افتخار آفرینی کردند که از این حیث شهرستان کلاردشت دارای جوانان علاقه مند به ورزش می باشد .

وی در ادامه اظهار داشت : ما در شهرستان جوانان ارزشمندی داریم که نیازمند نگاه ویژه میباشند تا این قابلیت و پتانسیل رشد و شکوفا گردد .

فرماندار کلاردشت در ادامه از مدیرکل ورزش و جوانان استان خواستار تامین و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان و رفع مشکلات آنان شد .


در پایان مسئولین هیات های ورزشی گزارشی از عملکرد خود و مشکلات موجود ارائه دادند.

یاز جمله درخواست های جمع حاضر می توان به استقلال اداره ورزش شهرستان و نمایندگی اداره کل در غرب مازندران ، بودجه جهت زیر ساخت  تجهیزات و بهسازی و تعمیرات سالن ورزشی و تامین نیروی اداری مورد تاکید مسولین اشاره کرد.

بازدید از اماکن و سالن ورزشی ، دیدار و گفتگو با مربیان و کشتی گیران کلاردشتی از دیگر برنامه مدیرکل بود.


نجم الدین قا سم پور

خواندن 73 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 943

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...