انتصابات پیش رو ؛ شایسته سالاری یا گرایش سیاسی

جمعه, 16 خرداد 1399 ساعت 20:30 نوشته شده توسط  محمد شاه بهرامی اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

درسال های اخیر درخصوص انتصابات در کلاردشت بیشتر شاهد گرایش سیاسی و سلیقه ای بوده ایم تا شایسته سالاری !

لذا نتیجه این اتفاق درمحرومیت و عقب ماندگی منطقه زیبا و گردشگری کلاردشت مشهود  و نمایان است.

البته نباید نادیده گرفت که انتصابات درکلاردشت تا به امروز مکانی برای به رخ کشیدن اهداف سیاسی انتخاب شوندگان و خودنمایی به طرف مقابل بوده ولاغیر، حال اینکه شایسته سالاری و نخبه پروری می بایست دراولویت باشد.

قابل ذکر است طی این سال ها هرجا انتصابی در راستای  شایسته سالاری اتفاق افتاده شکوفایی عملکرد این عزیزان نیز برای منطقه قابل قبول بوده است.

بنابراین می شود نتیجه گرفت هرگاه انتصابی غیرعقلانی در هر منطقه ای در حوزه انتخابیه صورت گرفته مردم آن منطقه ازجمله کلاردشت از ابتدایی ترین امکانات رفاهی و اجتماعی محروم بوده اند.

 کلاردشت علیرغم سیاست های نادرست ادوار گذشته تا به امروز نیازمند توجه و اقدام مؤثر در انتصاب و بکارگیری افراد دلسوز و توانمند و بدور از هرگونه گرایش های سیاسی می باشد.

 

کلارنا؛ محمد شاه بهرامی

خواندن 643 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
کد: 820

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...