کلاردشت دچار محرومیت زیرساختی است

پنج شنبه, 22 خرداد 1399 ساعت 10:46 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت:کلاردشت پس از هفت سال از ارتقا به شهرستان هنوز دچار محرومیت زیر ساختی است.

محمدعلی محسنی در نشست شورای اداری شهرستان کلاردشت افزود: عدم استقرار همه ادارات در این شهرستان باعث فراهم نشدن برخی زیرساختها شده که دود این محرومیت به چشم مردم بومی منطقه می رود.

وی افزود: این شهرستان هنوز در بخش های زیر ساختی نظیر حمل و نقل ، بهداشت و درمان ، محیط زیست و فرهنگ و هنر دچار مشکلات زیادی است که مردم نمی توانند از خدمات دولت بهره مند باشند.

محسنی ادامه داد : نتیجه عدم فراهم شدن بخشی از زیر ساخت ها در کلاردشت به دلیل عدم استقرار برخی از ادارات رسمی در شهرستان است که هم اکنون به صورت نمایندگی اداره می شود باید برای این مهم برنامه ریزی شود.

وی با اشاره به گردشگر پذیر بودن این منطقه خاطر نشان کرد :‌ حضور میلیون ها مسافر و گردشگر در غرب مازندران خصوص شهرستان کلاردشت با توجه به نبود زیر ساخت های لازم مشکلاتی را برای ساکنان این منطقه بوجود آورده است که این مشکلات برای ساکنان بومی بیشتر قابل لمس است.

نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت با بیان این نکته که نمی توان از ورود مسافران به این شهرستان جلوگیری کرد، گفت که در شرائط موجود مسئولان دست اندرکار باید نسبت به برخی از مشکلات مانند افزایش احتمالی قیمت کالا ها ، جمع آوری بموقع زباله و مسائل دیگر نظارت بیشتری داشته باشند تا مردم از این وضعیت کمتر آسیب ببینند.

محسنی بندپی همچنین خواستار رفع مشکلات آنتن دهی ، دفن بهداشتی زباله ، تامین اب شرب و استقرار ادارات در این شهرستان شد./ایرنا

خواندن 1164 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
کد: 852