شهردار کلاردشت : ۵٠ روز کاری فرصت می خواهم تا عملیات راه دسترسی به کوه سنگی را به سرانجام برسانم

پنج شنبه, 22 خرداد 1399 ساعت 10:39 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نجم الدین پورعلی شهردار کلاردشت در گفتگوی اختصاصی با کلارنا اظهار داشت: یک عذر خواهی به مردم بزرگ کلاردشت بدهکاریم نه به دلیل کم کاری به این خاطر که  آنها لایق بهترین ها هستند. 

نجم الدین پورعلی شهردار کلاردشت در گفتگوی اختصاصی با کلارنا اظهار داشت: یک عذر خواهی به مردم بزرگ کلاردشت بدهکاریم نه به دلیل کم کاری به این خاطر که آنها لایق بهترین ها هستند.

سطح توقعات مردم شریف که بحق میباشد در این دوره بالا رفته و ما هم از این اتفاق خوشحالیم.

بنده در سال اول خدمت هیچگونه مراجعه کننده ای نمی دیدم، چون مردم بفکر حقوق شهروندی نبودند.

چهره رضایتمندی و خوشحالی شهروند برای ما مهم است.

شهر خوب را شهروند خوب می سازد.
شهرداری به تنهایی نمی تواند کاری کند و شهر خوب ساخته رای خوب و انتخاب خوب است و با کمک مردم می شود شهر خوب داشت.

در اتباط با کوه سنگی که من نام آنرا الماس کلاردشت می گذارم هدف ما برداشت مخلوط نیست و اصلا نیازی به برداشت مخلوط از آنجا نداریم چون نیاز مارا برطرف نمی کند و به صرفه نیست.

در اینجا ما با ٧۵ هکتار طبیعت بکر خدادادی مواجهه هستیم چه درست یا نادرست قبلا این طرح انجام و نیمه کاره رها شده و نمی شود این نعمت زیبا را نادیده گرفت و به حال خود رها کرد.

هدف ما داشتن منطقه گردشگری در هر یک از نقاط شهری برای استفاده شهروندان از آنهاست.

به طور مثال در لاهو پارک ولایت و در رودبارک منطقه نمونه گردشگری و پارک شهرداری را داریم. بنابراین در حسنکیف نیز این طرح را برای گردشگری و توریسم انتخاب کردیم.

تا کنون در حال هم سطح سازی راه دسترسی بودیم و بنا داریم با ایجاد راه دسترسی مناسب سرمایه گذاران واقعی را به سرمایه گذاری در این قسمت تشویق کنیم.

ما باید امکانات اولیه نظیر آب، برق و راه را برای سرمایه گذار ایجاد کنیم تا رضایت آنها برای سرمایه گذاری را جلب کنیم.

لذا از مردم شریف کلاردشت تقاضا دارم یک فرصت ۵٠ روزه کاری را به بنده و همکارانم برای به سرانجام رساندن این طرح بدهند.

پورعلی در خصوص علت طولانی شدن پروژه ورودی شهر افزود: متاسفانه در بدو ورود ما به شهرداری با پیمانکار طرح بر سر قیمت به اختلاف خوردیم و مجبور به قطع همکاری با آنها شدیم و خودمان کار را ادامه دادیم به هر حال کار به خوبی پیشرفت تا اینکه به ویروس کرونا برخورد کردیم و طبق بخشنامه استانداری از انجام فعالیت های عمرانی منع شدیم تا اینکه از یکم خرداد کارخانه آسفالت شروع بکار نموده و با اتمام زیرسازی در چند روز آینده انشاالله عملیات آسفالت وردی شهر شروع می شود.

 کلارنا - محمد شاه بهرامی

خواندن 181 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کد: 851

یادداشت