کشف 8 فقره سرقت منزل و دستگيري 3 سارق حرفه اي در كلاردشت

چهارشنبه, 21 خرداد 1399 ساعت 10:36 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرهنگ " قاسم عزيزي كراني" در گفت و گو با کلارنا گفت : ماموران با تلاش و فعاليت مضاعف در جهت پاسخگويي به مطالبات مردمي و تامين امنيت در شهرستان، در روز گذشته موفق به كشف 8 فقره سرقت منزل  و دستگيري 3 سارق حرفه اي شدند. 

سرهنگ " قاسم عزيزي كراني" در گفت و گو با کلارنا گفت : ماموران با تلاش و فعاليت مضاعف در جهت پاسخگويي به مطالبات مردمي و تامين امنيت در شهرستان، در روز گذشته موفق به كشف 8 فقره سرقت منزل و دستگيري 3 سارق حرفه اي شدند.

ماموران پليس آگاهي شهرستان در راستاي اجراي طرح هاي ارتقاء امنيت اجتماعي و شناسايي همه جانبه ساعات و مكان هاي وقوع سرقت، ضمن انجام گشت هاي هدفمند موفق به شناسايي 3 سارق حرفه اي شدند كه پس از هماهنگي قضايي متهمان دستگير و در بازجويي هاي به عمل آمده به 8 فقره سرقت منزل اعتراف كرده و همچنين مقادير زيادي اجناس سرقتي از آنان كشف و ضبط گرديد.

اموال مسروقه از مخفيگاه متهمان كشف شده و متهمان پس از تشكيل پرونده به مرجع قضايي معرفي شده اند

در جريان اين پرونده 2دستگاه موتور سيكلت سرقتي كشف و 2 نفر مالخر نيز شناسايي و دستگير شدند و همچنين تلاش براي كشف ساير اموال مسروقه نيز ادامه دارد.

فرمانده انتظامي شهرستان كلاردشت در پايان با قدرداني از تعامل خوب مردم با پليس از شهروندان خواست: با سرلوحه قرار دادن هشدارهاي انتظامي و استفاده مطلوب از سامانه 110در راستاي ارتقاي احساس امنيت، هميار هميشگي پليس باشند.

خواندن 166 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کد: 850

یادداشت