سرمایه گذار بخش خصوصی گل و گیاه زینتی: آمادگی راه اندازی 100 گلخانه تا 2 ماه آینده در کلاردشت را داریم.

شنبه, 24 خرداد 1399 ساعت 10:48 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مهندس حسین جعفر زاده رئیس هیئت مدیره و سرمایه گذار شرکت فدک گل لیان در گفتگو با کلارنا اظهار داشت: شرکت ما این آمادگی را دارد تا بصورت مشارکتی باغچه های مردم عزیز کلاردشت را به گلخانه تبدیل کند .

مهندس حسین جعفر زاده رئیس هیئت مدیره و سرمایه گذار شرکت فدک گل لیان در گفتگو با کلارنا اظهار داشت: شرکت ما این آمادگی را دارد تا بصورت مشارکتی باغچه های مردم عزیز کلاردشت را به گلخانه تبدیل کند و تضمین فروش محصولات را نیز به آنها می دهیم و نمونه این کار دار در کشور اندونزی انجام داده ایم.
راه اندازی این طرح در کلاردشت به ویژه روستاهای آن می تواند در زمینه اشتغالزایی نقش بسزایی را ایفا کند چرا که 100 درصد سودآور است.
اولین گلخانه خانگی کلاردشت را در محیطی به مساحت 300 متر با کاشت گل کاکتوس در تنوع های مختلف در باغچه آقای رستم سامری به صورت کاملاً مشارکتی ایجاد کردیم. از عزیزانی که به پروش گل و گیاه علاقه دارند دعودت می کنیم به کمپین هر خانه یک گلخانه بپیوندند.
هم اکنون 600 گلخانه فعال در سطح کشور را داریم و ضمن تأمین نیاز های داخل در بخش صادرات نیز فعالیت گسترده داریم، بنابراین نگرانی بابت فروش محصولات نداریم.

مهندس پورعلی شهردار کلاردشت نیز ضمن بازدید از اولین گلخانه خانگی مشارکتی این شرکت در کلاردشت بیان داشت: شرکت فدک لیان با مدیریت مهندس جعفرزاده سرمایه گذار بخش خصوصی گلخانه شهرداری کلاردشت نیز هستند و شهرداری ضمن حمایت کامل از اقدامات این شرکت در بخش گلخانه خانگی این آمادگی را دارد در راستای اشتغالزایی جوانان عزیز کلاردشت به یاری مردم عزیز بیاییم و ادوات شهرداری نیز به صورت رایگان برای اجرای گلخانه خانگی برای این عزیزان خدمت رسانی می کند. در کل دوست داریم کلاردشت را به شهر گل تبدیل کنیم و علاوه بر جاذبه های فراون طبیعی کلاردشت این بخش را نیز به یک جاذبه گردشگری و اقتصادی تبدیل کنیم.

مهندس فرهاد کریمایی عضو شورای شهر کلاردشت که در این دیدار شهردار را همراهی می کرد ضمن دعوت از مردم کلاردشت برای پیوستن به کمپین هر خانه یک گلخانه افزود: با توجه به سود 100 درصدی این طرح برای مردم عزیز می توانیم با تشویق آنها به انجام اینکار در بخش رونق اقتصادی و جهش تولید موفق عمل کنیم .

خواندن 1267 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
کد: 853