چه کسی آنلاین است؟

ما 221 مهمان و یک عضو آنلاین داریم
  • imogenewa2

احداث دانشکده پیراپزشکی در حوزه ی انتخابیه چالوس، نوشهر و کلاردشت

چهارشنبه, 07 آبان 1399 ساعت 09:16 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس خواستار پیگیر احداث دانشکده پیراپزشکی در حوزه ی انتخابیه خود با توجه به نیازهای پزشکی غرب استان مازندان شد.

محمدعلی محسنی بندپی، نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی در نشستی با قائم مقام وزیر و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران درخصوص بررسی مشکلات و معضلات حوزه ی بهداشت و درمان شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: با اشاره به جمعیت روبه رشد شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت و همچنین جمعیت غیربومی ساکن و حضور بی شمار مسافران در بعضی از ایام سال در حوزه ی انتخابیه بیان کرد: کادر درمانی و زیر ساخت های بهداشتی و درمانی منطقه، اصلا جوابگوی این جمعیت نیست و لذا خواستار تقویت کادر درمانی بخصوص کادر فوق تخصص بویژه آنکولوژی و تجهیزات پزشکی برای بیمارستانهای منطقه هستیم.

وی گفت: با توجه به رایزنی های خود با وزیر محترم بهداشت و درمان، خواستار پیگیر احداث دانشکده پیراپزشکی در این حوزه ی انتخابیه با توجه به نیاز های پزشکی غرب استان مازندران و همچنین تجهیز اورژانس 115 هستیم./خانه ملت

خواندن 120 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 909