چه کسی آنلاین است؟

ما 249 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

انتقال فرد هتاک در فضای مجازی به مازندران

دوشنبه, 10 شهریور 1399 ساعت 19:28 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

مسافر هتاک به مازندرانی ها امروز تحویل نیروی انتظامی مازندران شد.

م.ج مسافری که سه روز پیش در اقدامی عجیب به مردم مازندران در فضای مجازی هتاکی و اهانت کرده بود صبح امروز برای ادامه فرایند بازجویی و بررسی پرونده به فرماندهی انتظامی مازندران تحویل داده شد.
پس از عکس العمل مردم و مسئولان مازندرانی این فرد که از استان متواری شده بود در تهران خود را به پلیس فتا معرفی کرده بود.
رییس پلیس فتای مازندران با بیان اینکه این فرد که توسط فرمانده انتظامی استان و دادستان تحت پیگرد قانونی بود پس از دستگیری در تهران برای ادامه روند پرونده اش به مازندران انتقال داده شد گفت: در دادسرا به پرونده این فرد رسیدگی خواهد شد.
سرهنگ خورشاد افزود: هرگونه عمل افراد هنجارشکن در فضای مجازی در رصد پلیس فتا قرار دارد.
♦️فرد هتاک از مردم مازندران عذرخواهی کرد و از این اقدام نادرست خود پشیمان شد.

خواندن 153 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 878

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...