حاشیه جدید در شطرنج/ اخراج دو کارمند فدراسیون به دلایل نامعلوم!

چهارشنبه, 07 آبان 1399 ساعت 09:45 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

دو کارمند فدراسیون شطرنج به دلایل نامعلوم از کار برکنار شدند.

فدراسیون شطرنج این روزها با حاشیه های عجیبی دست و پنجه نرم می کند. پس از کشف حجاب یکی از نامزدهای انتخاباتی و انتشار عکس های وی، تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی به دلیل شیوع موج سوم کرونا به تعویق افتاد.

گویا حاشیه ها در این فدراسیون تمامی ندارد چراکه روز گذشته دو کارمند فدراسیون به دلایل نامعلومی از کار برکنار شدند. گفته می شود شادی پریدر و محسن سمیع‌زاده در برکناری این دو کارمند نقش داشتند؛ اگرچه هیچ مقام رسمی این خبر را تائید و رد نکرده است. در این میان، برخی عنوان می کنند که پس از نشر تصاویر کشف حجاب در شبکه های مجازی، مسئولان فدراسیون به شدت عصبانی شده و تصمیم گیری‌های احساسی می کنند.

این روزها جو شطرنج بسیار ملتهب است. از راهروهای این فدراسیون خبر می رسد که اخیراً درگیری لفظی هم بین برخی اعضای این فدراسیون رخ داده است. اگرچه مقامات فدراسیون در این موارد اظهار نظر رسمی نمی کنند؛ اما باید منتظر ماند و دید که واکنش وزارت ورزش نسبت به این اتفاقات چه خواهد بود./فارس

خواندن 47 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 913

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...