برگزاری دومین مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان کلاردشت

یکشنبه, 21 ارديبهشت 1399 ساعت 08:46 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بمناسبت فرا رسیدن نیمه ماه مبارک رمضان و میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) بیش از 600 بسته معیشتی و 2500 بسته بهداشتی در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع شد

سرهنگ دوم پاسدار حسن مهدوی با اعلام این خبر افزود: در راستای لبیک به فرمان رهبری معظم انقلاب و فرمانده کل قوا، گروه های خدمت رسان بسیجی و مدافعان سلامت شهرستان با همکاری خیرین شهرستان، در راستای برگزاری رزمایش #کمک_مومنانه در دومین مرحله از این رزمایش به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) بیش از 600 بسته معیشتی به مبلغ یک میلیارد و هشتصد و پنجاه میلیون ریال و 2500 بسته بهداشتی در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در شهرستان کلاردشت، توزیع گردید.


وی در ادامه گفت:در مجموع دو مرحله از رزمایش کمک مومنانه از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون 1334 بسته معیشتی به مبلغ چهار میلیارد و یکصد میلیون ریال در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع گردید. همچنین به همت خیرین بسیجی و نهادهای امداد رسان شهرستان، از ابتدای مقابله با ویروس کرونا در اسفند ماه تا کنون در سطح شهرستان، بیش از 2834 بسته غذایی به ارزش ریالی هشت میلیارد و ششصد میلیون ریال نیز تهیه و توزیع گردید.


فرمانده سپاه کلاردشت بیان داشت: جهت دفع بلا و به نیت سلامتی مردم شهرستان تعداد هفت راس گوسفند در این مرحله ذبح و در بین نیازمندان پخش گردید که یک راس آن توسط پرسنل خدوم ناحیه سپاه کلاردشت تامین گردید.


سرهنگ دوم پاسدار حسن مهدوی با بیان اینکه سپاه کلاردشت تا شکست پایانی کرونا در کنار مردم عزیز خواهد بود، ابراز داشت: در همین جا از همه خیرین و مردم فهیم و غیور شهرستان تقاضامندیم در مراحل دیگر رزمایش کمک مومنانه به نیازمندان شهرستان، یاریگر برادران خود در سپاه شهرستان کلاردشت باشند.سپاه با مردم و برای مردم است و همین جا به مردم ولایتمدار و فهیم شهرستان کلاردشت قول می دهم که به فضل الهی تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا در کنار مردم و پشتیبان شان خواهیم بود.

خواندن 487 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 21 ارديبهشت 1399 ساعت 08:55
کد: 808

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...
 • آثار باستانی کلاردشت با سرعت نور به سوی تخریب!!

  حفاران غیر مجاز از همشهریان خودمان و از شهرهای اطراف و حتی از استانهای دیگر در کلاردشت مشغول تخریب آثار و به غارت بردن اموال تاریخی میباشند ما مشغول تماشا هستیم

  ادامه مطلب...