زندگی مخفیانه‌ی قاتل فراری در نقاب سرایدار / مهر پایان پلیس کلاردشت بر داستان ۷ ساله‌ی یک قاتل فراری

سه شنبه, 15 بهمن 1398 ساعت 01:30 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

یک قاتل فراری غیر بومی پس از ۷ سال در دام پلیس کلاردشت گرفتار شد.

 

 

به گزارش کلارنا سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت در تشریح این خبر به کلارنا گفت: در پی مرجوعه ای قضایی مبنی بر احتمال مخفی شدن فردی در شهرستان کلاردشت که به اتهام قتل در یکی از استانهای غربی کشور تحت تعقیب مراجع قضایی بوده است، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت، که در اجرای این ماموریت کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی موفق شدند متهم را که در این شهرستان مخفی شده بود و بعنوان سرایداری زندگی می کرد پس از گذشت ۷ سال از وقوع جرم دستگیر کنند.

سرهنگ قاسم عزیزی تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی کلاردشت از شهروندان خواست قبل از هرگونه بکارگیری افراد به عنوان سرایداری و غیره با ارائه‌ی کارت ملی شخص مربوطه سوابق وی را در اسرع وقت از طریق پلیس آگاهی کلاردشت استعلام نمایند.

خواندن 788 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 15 بهمن 1398 ساعت 01:34
کد: 663

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...
 • آثار باستانی کلاردشت با سرعت نور به سوی تخریب!!

  حفاران غیر مجاز از همشهریان خودمان و از شهرهای اطراف و حتی از استانهای دیگر در کلاردشت مشغول تخریب آثار و به غارت بردن اموال تاریخی میباشند ما مشغول تماشا هستیم

  ادامه مطلب...