امام جمعه‌ی کلاردشت:

بودجه سال ۹۹ تورم‌زا است و نیاز به اصلاح دارد/ هدف دشمن منع مردم از شرکت در انتخابات است

جمعه, 29 آذر 1398 ساعت 13:41 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

 

 

به گزارش کلارنا؛ ظهر امروز در مسجد جامع شهرستان کلاردشت نماز جمعه به امامت حجةالاسلام غفاری برگزار شد. خطیب جمعه‌ی کلاردشت نکاتی را راجع به بودجه‌ی سال ۹۹ بیان کرد. او از کاهش ۶۶ درصدی وابستگی به نفت به عنوان نقطه قوت این بودجه یاد کرد. همچنین بیان داشت :«بودجه‌ی مربوط به افزایش رفاه و رفع فقط مطلق هم افزایش داشته اما میزان افزایش آن بسیار اندک هست و نمی‌توان همه‌ی مشکلات را با این افزایش اندک رفع کرد.» وی سپس به ذکر نقاط ضعف این بودجه از جمله افزایش ۸۲ درصدی بدهی دولت به اوراق قرضه، افزایش ۱۶ درصدی بهای آب، برق و گاز و افزایش احتمالی قیمت گازوئیل پرداخت. در پایان غفاری عنوان کرد هزینه‌های دولت با در‌آمدهای آن اختلافی ۱۰۰ هزار میلیاردی دارد و این باعث می‌شود دولت به ناچار از بانک‌ها پول قرض بگیرد و نتیجه‌ی آن ایجاد تورم است؛ به همین جهت مجلس باید اصلاحاتی را در خصوص بودجه‌ی سال ۹۹ صورت دهد.
غفاری همچنین در مورد انتخابات اظهار داشت:« یکی از اهداف دشمن این است که در روند انتخابات خلل ایجاد کند تا نظام را ناتوان نشان دهد. مردم با شرکت در انتخابات این فتنه را خنثی کنند.» وی ادامه داد:« مردم باید فرد اصلح را انتخاب کنند. فردی که دارای ایمان، تعهد، تخصص و اعتماد به نفس باشد.»

خواندن 717 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 553