آندره استراماچونی:

دوست دارم به استقلال برگردم/نمی‌توانم چک را نقد کنم/همچنان منتظرم

سه شنبه, 26 آذر 1398 ساعت 19:44 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آماده پرواز به ایران بوده اما با بحث چک باشگاه استقلال شگفت زده شده است، گفت: از باشگاه می‌خواهم به هواداران حقیقت را بگوید.

آندره استراماچونی سه شنبه شب و در تازه ترین مصاحبه خود درباره آخرین وضعیتش برای بازگشت به استقلال و انتشار تصویر چک از سوی این باشگاه، گفت: متاسفانه وکلای ما تایید کردند به دلیل قوانین اتحادیه اروپا که در ایتالیا هم جریان دارد قادر به نقد کردن چک استقلال نیستم. شگفت زده شدم از اینکه در دقیقه آخر باشگاه چیزی که در طول هفته از طریق وکلا توافق کردیم را تغییر داد و تصمیم گرفت به صورت متفاوت پول را به من بدهد.

وی ادامه داد: صبح دوشنبه این راه را به بنده پیشنهاد کردند ولی نمی توانم این چک را نقد کنم.

سرمربی استقلال درباره اینکه آیا امکان دارد امشب به ایران برود؟ تصریح کرد: قبل از هرچیز پذیرفتم این مصاحبه را داشته باشم فقط به خاطر حقیقت و به خاطر هواداران. ناراحتم که قراردادم ۱۰ روز پیش فسخ شد. این مرا غمگین می کند. تیم ما صدرنشین است. عاشق استقلال، بازیکنان و هواداران هستم ولی متاسفانه قوانینی وجود دارد. چیزی که خواستیم و باشگاه پیشنهاد کرد یک قرارداد جدید امضا کنیم که آنها قادر خواهند بود به طریق مستمر پرداخت ها را داشته باشند. نمی خواهم اظهار نظر کنم ولی تا اینجا باید بگویم تکذیب می کنم پیدا کردن راهی که پول را بگیریم. از هر دو طرف خواستیم مشکل حل شود ولی تا الان نشده است.

«چه راهی هست که مسئولان استقلال آنرا برای حل مشکل انجام نداده باشند؟» وی در پاسخ به این سئوال گفت: می خواهم همه هوادارانم بدانند که من و همکارانم دوست داریم به استقلال برگردیم. می خواهیم قرارداد جدیدی داشته باشیم؛ بدون خواسته ای قراردادی شبیه به قرارداد قبلی تا با بازیکنان به بهترین نتیجه ممکن برسیم. ولی از طرف دیگر جنبه قانونی وجود دارد که وکلایم دارند روی آن کار می کنند. راضی نیستم که گاهی اطلاعات غلط بیرون می آید مثل چیزی که امروز اعلام کردند. می خواهم به هوادارانم احترام بگذارند چون استحقاقش را دارند. آنها با استراماچونی یا بدون استراماچونی بهترین نتیجه را می گیرند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا همچنان آماده بازگشت به استقلال هستید؟ گفت: بله. روز گذشته با وکلایم صحبت می کردیم راجع به اتفاقات. قرارداد آماده بود. آماده پرواز به ایران بودیم ولی یکباره با این بحث جدید چک جلو آمدند که انتظارش را نداشتم. آیا آنها نمی دانند در ایتالیا سخت است که یک شخص حقیقی برود از این راه پول را دریافت کند؟ بحث مقدار پول نیست. ما افراد حرفه ای هستیم و باید در چارچوب قوانین عمل کنیم. اگر راهی پیدا شود حتما بیشترین تلاش را خواهیم کرد ولی تنها نمی توانیم جلو برویم و هنوز منتظرم. 

خواندن 218 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 538

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...
 • آثار باستانی کلاردشت با سرعت نور به سوی تخریب!!

  حفاران غیر مجاز از همشهریان خودمان و از شهرهای اطراف و حتی از استانهای دیگر در کلاردشت مشغول تخریب آثار و به غارت بردن اموال تاریخی میباشند ما مشغول تماشا هستیم

  ادامه مطلب...