از ادارات کلاردشت چه خبر؟

دوشنبه, 11 شهریور 1398 ساعت 12:22 نوشته شده توسط  محمد شاه بهرامی اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

آیا میدانید چه تعداد اداره در شهرستان مستقر هست؟

آیا میدانید چه تعداد اداره در شهرستان مستقر هست؟
آیا میدانید از 52 مسئول و مدیر ادارات چه تعداد در کلاردشت سکونت دارند؟
جالبه بدونید که از 52 اداره و دفتر نماینگی که باید در کلاردشت مستقر باشند 44 اداره و دفتر نمایندگی در کلاردشت مستقرند و 8 اداره بعد از گذشت 6 سال از شهرستان شده کلاردشت هنوز با شهرستان های همجوار نوشهر و یا چالوس مشترک هستند.
جالب تر آنکه از 52 مسئول و مدیر کلاردشتی 23 نفر در کلاردشت سکونت دارند و 29 مدیر و مسئول ادارات هر روز در رفت و آمدند و 2 ادراه مستقر نیز دو مدیر مشترک با شهرستان چالوس دارند!!!
آیا مدیری که هر روز در رفت و آمد است به خصوص رؤسای برخی از ادارات خدمت رسان، می توانند مشکلات مردم را لمس کنند؟
کمبودها را حس کنند؟
مدیری که دغدغه راحتی زندگی خانواده اش را در شهرستان دیگر دارد چگونه می تواند در راستای راحتی فرزندان کلاردشت قدم بردارد؟
قابل توجه آن دسته از مدیرانی که کلاردشت را لایق زندگی کردن نمی دانند!!!
لطفا استعفا دهید!!!
اگر هم نمی توانید از پست مدیریتی دل بکنید دستور دهید اتوماسیون اداری را در منزلتان راه اندازی کنند تا سختی مسیر را به جان نخرید و خاطرتان آزرده نشود.

به هرحال خدا را شاکریم که برخی موهبت های طبیعیش را به کلاردشت داده تا اندکی توریست پذیر باشد!

شانس آوردیم این آب و هوا، جنگل و رودخانه و یک رودبارکی را داشتیم وگرنه خودمان بودیم و خودمان!

به هرحال مسئولی که دغدغه تحصیل فرزندش در بهترین مدارس شهرستان های همجوار را دارد چگونه می تواند به آموزش و پرورش کلاردشت و مدیرانش برای ارائه خدمت بهتر به فرزندان کلاردشت یاری برساند؟

مسئولی که دغدغه درمان خانواده اش در بیمارستان های چالوس و نوشهر را داشته باشد چگونه به شبکه بهداشت و درمان کلاردشت و دست اندرکارانش برای تجهیز بیمارستان کلاردشت کمک کند؟

بگذریم دغدغه مسئولین زیاد است!
خدایا خودت هوای کلاردشت ما را داشته باش
آمین
کلارنا – محمد شاه بهرامی

 
 
 
خواندن 421 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 626

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...