دو حبیب باز هم به هم رسیدند/بلاتکلیفی اداره ورزش و جوانان کلاردشت

سه شنبه, 10 تیر 1399 ساعت 08:23 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

تنها پس از پنج ماه اداره ورزش و جوانان کلاردشت که باید به ورزش و جوانان شهرستان خدمات بدهد دوباره بی سرپرست شد. 

اداره ورزش و جوانان کلاردشت بعد از انتصاب نقی رحیمی به سمت معاون فرماندار و سه ماه بلاتکلیفی به مجید رضوی رئیس اداره ورزش و جوانان چالوس با حفظ سمت سپرده شد و بعد از شش ماه حمزه پوربهرام سکان هدایت این اداره را بر عهده گرفت.

با گذشت پنج ماه از مسئولیت پوربهرام که با بازگشت وی به آموزش و پرورش همراه بود،اداره ورزش و جوانان شهرستان دوباره بلاتکلیف شد و حبیب سام خانیانی به عنوان تنها نیروی فیزیکی حاضر در اداره امور را پیش می برد.

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم مهره ی بعدی حبیب حسین زادگان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مازندران برای کلاردشت کیست ؟

اداره ای که در کمتر از یکسال دو سرپرست به خود دیده و به جای اینکه به فکر ورزش شهرستان باشد بیشتر در حال جابجایی سرپرست است.

امیدواریم که مسئولین تصمیم گیرنده توجیه قانع کننده ای از این جاجایی ها داشته باشند و کشتی پر تلاطم ورزش شهرستان کلاردشت بالاخره به ساحل آرامش برسد!!!

و اما نمی توان بی خیال این نکته شد که: هر چه حبیب کلاردشتی حبیبانه پای ورزش کلاردشت ایستاده و بی مزد و مواجب و حتی قرارداد رسمی سال‌هاست که در این اداره کار می کند، اما حبیب ساروی ناحبیبی را در حق ورزش کلاردشت تمام کرده و حتی نتوانست اداره‌ی زیر مجموعه‌ی خود در یک شهرستان قهرمان‌پرور را سر و سامان ببخشد!!!

کلارنا-محمد شاه بهرامی

خواندن 536 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 11 تیر 1399 ساعت 08:26
کد: 863

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...