مرگ ۳ نفر مشکوک به گازگرفتگی در کلاردشت

چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 17:21 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ مازندران از مرگ سه مرد مشکوک به مسمومیت با گاز منواکسید کربن در روستای طویدره شهرستان کلاردشت خبر داد.

زکریا اشکپور روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:  این حادثه در ساعت ۹ و ۵۲ دقیقه صبح به اورژانس ۱۱۵ مازندران گزارش شد و نیروهای اورژانس سریع به منطقه اعزام و با پیکر بی جان این افراد مواجه شدند.

وی ادامه داد: ماموران اورژانس پس از بررسی وضعیت فوت شدگان متوجه شدند که از زمان مرگ این ۳ نفر مدتی گذشته است ولی علت مرگ این افراد باید توسط پزشک قانونی تعیین شود.

وی خاطرنشان کرد: این افراد گفته می شود کابینت کار  غیر بومی در یک ساختمان نیمه کاره در حال ساخت بودند و احتمال مسمومیت با استنشاق گاز منواکسید کربن دور از انتظار نیست.

اشکپور افزود: جسد این افراد با سیر مراحل قانونی به پزشک قانونی انتقال داده شد.

توجه به داغ بودن دودکش پس از روشن کردن وسیله گرمایشی به اطمینان شما از تخلیه گاز کمک خواهد کرد،اگر لوله دودکش بخاری شما سرد است دلیل آن خارج نشدن محصولات احتراق و گازهای سمی از دودکش است در این صورت باید ضمن رفع نقص به طور موقت با بازکردن قسمتی از در یا پنجره، تهویه در محیط ایجاد کنید.

شهرستان کلاردشت با ۲۰ هزار نفر جمعیت ثابت و ۵۰ هزار نفر جمعیت متغیر در غرب مازندران قرار دارد.

خواندن 105 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 17:23
کد: 806

یادداشت