چه کسی آنلاین است؟

ما 61 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رئیس مجلس:

مسئولان دین خود را به مردم خوزستان ادا نکرده‌اند

سه شنبه, 11 شهریور 1399 ساعت 18:18 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما مسئولان نتوانستیم دین خود را به مردم استان خوزستان ادا کنیم، گفت: باید با روحیه دوران دفاع مقدس در صدد حل مشکلات باشیم.

محمدباقر قالیباف ظهر امروز پس از زیارت مزار شهدای گمنام عملیات کربلای ۵ در پاسخ به سوالی درباره علت حضور در استان خوزستان به رغم گرمای بسیار شدید استان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این حرف تکراری بوده اما واقعیت است، امروز در شهر آبادان نیز خانمی به این مسئله اشاره کردند که چرا با وجود گرما به استان خوزستان سفر کرده‌ام، علت این مسئله این است که ما مسئولان نتوانستیم دین خود را به مردم خوزستان ادا کنیم.

وی با اشاره به اصرار مردم برای بیان خاطراتی از دوران جنگ و ۸ سال دفاع مقدس، افزود: مهم‌تر از بیان خاطرات، این است که به جوانان نشان دهیم که نسل دفاع مقدس در راستای رفع دغدغه‌ها و حل مشکلات تلاش می‌کند و از این رو ما نباید خاطره بگوییم بلکه باید خاطره بسازیم. لذا امید است بتوانیم با همان روحیه دوران دفاع مقدس مشکلات را حل کنیم.

خواندن 255 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 890