چه کسی آنلاین است؟

ما 57 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

با همت و تلاش مهندس اسحق توني؛

«شهرداري ايزدشهر» در رديف برترين هاي کشور

چهارشنبه, 26 آذر 1399 ساعت 16:54 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بدون شک يکي از اصلي و مهمترين وظايف شوراي اسلامي شهر انتخاب شهردار است چرا که چهار سال از سرنوشت شهر و مديريت آن در عرصه هاي مختلف را رقم مي زد، بنابراين هر چه فرد انتخابي بعنوان شهرداراز دانش ، تجربه و تخصص در زمينه امور شهري و مديريت برخوردار باشد مي توان گفت دروازه هاي توسعه و شکوفايي و پيشرفت به روي شهر باز شده و شهروندان نيز در فضايي امن، رفاهي نسبي و اطمينان خاطر زندگي ميکنند.

انتخاب اسحق توني بعنوان شهردار ايزدشهر را ميتوان نقطه عطف و مهم در کارنامه عملکرد شوراي اسلامي دوره پنجم اين شهر قلمداد کرد.

توني يک مدير کاربلد، با سابقه ي درخشاني که از کلاردشت بعنوان شهردار در عقبه خود داشت بخوبي توانست طي چهارسال گذشته با برنامه ريزي هاي اصولي، دقيق و همچنين آگاهي به وظايف مديريتي خود امانتداري صديق و مديري شايسته براي رشد و تعالي و حافظ مال و سرمايه هاي اين شهر باشد.

هيچ شهري خالي از مشکل و معضل نيست، ايزد شهر هم از اين امر مستثني نبوده، اما طي چند سال گذشته روحيه مطالبه گري مهندس توني باعث شده تا گره کور خيلي از مشکلات بعد از گذشت چندين دهه بازگشايي شود و افق روشني براي آينده ترسيم گردد. اصلاح ساختار اداري و مالي، هوشمند سازي سيستم هاي شهرداري،ايجاد انگيزه بين کارکنان، تکريم ارباب رجوع، ارتباطات گسترده با مسئولين کشوري و استاني ، تدوين طرح وسندچشم انداز گردشگري،عمراني، فرهنگي ،اقتصادي و... براي عمران و آبادي و شکوفايي شهراز جمله شاخص هاي مديريتي توني است که  علاوه بر رضايت عموم شهروندان ،گردشگران و مسافرين ، سرمايه گذاران بخش خصوصي را نيز ترغيب و تشويق به سرمايه گذاري در آرمان شهر گردشگري نمايد.

انتخاب شهردار ايزدشهر به عنوان مدير برتر استان مازندران در جشنواره شهيد رجايي در هفته دولت وتجليل استاندار از وي بعنوان مدير برتر استان در حوزه مديريت و ساماندهي سواحل و مدير برتر در حوزه استقرار ميزخدمت، انتخاب بعنوان مديرنمونه شهرستان به جهت عملکرد مطلوب و موثر در مديريت وعمران شهري و خدمت به شهروندان توسط فرماندار وکسب چندين عنوان برتر طي سه سال گذشته براي شهرداري ايزدشهر و قرار گرفتن در رديف شهرداري هاي نمونه کشور باعث شده تا اين شهرداري مانند نگيني درخشان بر تارک مازندران بدرخشد.

براي اطلاع از عملکرد هاي قابل قبول شوراي اسلامي و شهرداري ايزدشهر گفت و گويي را با مهندس اسحق توني ترتيب داديم که در ذيل از نظر شما خوبان خواهدگذشت:

* طي چند سال گذشته به دليل مشکلات اقتصادي و همچنين شيوع ويروس کرونا اميد و نشاط اجتماعي در بين مردم کاهش يافته است. با توجه به اينکه ايزد شهر به عنوان يک منطقه توريستي و گردشگري مطرح است و از پتانسيل و ظرفيت هاي بسيار بالايي از جمله دريا، ساحل شني، جنگل و... برخوردار است لذا احداث مراکز و اماکن تفريحي و توريستي و پارک از جمله اهداف شهرداري و شوراي اسلامي ايزد شهربود در همين راستا با تملک زميني درگلسار 3 مذاکره با سرمايه گذار بخش خصوصي در جهت ارتقا نشاط اجتماعي پيگر احداث پارک شهر بوديم، که با هزينه اي بالغ بر يک ميليارد تومان در زميني به مساحت 3هزار متر بصورت مشارکتي با سرمايه گذاري بخش خصوصي مراحل آغاز ساخت و تجهيز اين پارک عملياتي خواهدشد.

روزي که بااتفاق نظر اعضاي شوراي اسلامي بعنوان شهردار ايزدشهر انتخاب شدم به خوبي با مشکلات و پتانسيل هاي اين منطقه آشنا بودم، شهري که به دليل قرار گرفتن در محور اصلي غرب به شرق استان وجغرافياي کم نظير خود از موقعيت ويژه اي برخوردار است و نياز به يک برنامه منسجم ،منظم و مدون داشت تا با الويت بندي و بررسي کارشناسانه در جهت توسعه همه جانبه شهر گام برداشته شود.

در همين راستا از همان ابتدا بيعت کرديم که مشکلات شهر را در تمام حوزه ها و محلات مختلف شناسايي و با الويت بندي نمودن آنها تا حصول نتيجه اقدام نماييم.

ساماندهي سيستم فاضلاب،آبرساني، برق،تعريض کوچه و معابر ، احداث ديوار حائل، پل و سيل بند ها ،طرح ها و پروژه هاي گردشگري، فرهنگي، ورزشي، ارائه خدمات مطلوب و به موقع شهري، و انجام پروژه هاي عمراني طي چهار سال گذشته در سطح شهر با توجه به نياز هر منطقه محقق شده است و اين روند ادامه خواهد داشت.

* ايزد شهر به دليل پيشنه ي غني فرهنگي و مذهبي خود و شهدايي که در راه دفاع و حراست از آرمان هاي انقلاب تقديم نموده همواره درحوزه هاي مختلف فرهنگي، سياسي و اجتماعي خوش درخشيده است.

از سوي ديگر اين ديار از دير باز شخصيت و چهره هاي برجسته و بزرگي درعرصه علمي، فرهنگي ،سياسي و ورزشي داشته است که در جاي جاي کشور عزيزمان در حال خدمت رساني و بالا بردن پرچم مقدس جمهوري اسلامي هستند.يکي از برنامه هاي شوراي شهر و شهرداري استفاده از نظرات سازنده و بهره مندي از پتانسيل کارشناسان،دلسوزان، چهره هاي فرهنگي و علمي در جهت توسعه شهر است.از سوي ديگر معرفي و تجليل از چهره هاي برجسته و شايسته که افتخار منطقه هستند در مراسمات مختلف از سوي شهرداري و شورا انجام ميگيرد.

در حوزه ه ي فرهنگي و زنده نگه داشتن آداب و سنن اين شهر نيز برنامه ها و جشن هاي متنوعي از جمله افتتاح بوستان ولايت، جشنواره بادبادک ها، نقاشي با صدف، تيکا، هلي کتني، بازيهاي و غذاهاي بومي و محلي ،برگزاري مراسمات ملي،مذهبي ،جشن عيد سعيد مبعث،نيمه شعبان و... را برگزار کرديم، اگرچه امسال به دليل کرونا و جلوگيري از شيوع اين ويروس منحوس نتوانستيم برنامه هاي فرهنگي و مراسمات ديگر را با حضور شهروندان برگزار نماييم اما اين نويد را به شهروندان خواهيم داد تا بعد از نابودي و شکست کرونا جشن بزرگي را همزمان با ساير نقاط کشور برگزار خواهيم نمود.

لازم به ذکر است مراسم استقبال از پرچم امام رضا (ع) که هرساله در ايزدشهر برگزار مي شود و يادواره شهدا ويژه شهادت سردار دلها با همکاري سپاه پاسداران و امام جمعه امسال بصورت ويژه برگزار شد که شهرداري مورد تجليل از سوي مسئولين امر قرار گرفت .

* يکي از شاخص هاي اعضاي شوراي اسلامي ايزدشهر تعامل ، حسن همکاري و استفاده از نظرات و پيشنهادات شهروندان در راستاي رفع موانع و مشکلات و توسعه شهر است ، به همين منظور با هدف تعامل چهره به چهره و شناسايي مشکلات موجود در شهر هرماه همايش پياده روي خانوادگي با حضور مسئولين و شهروندان برگزار مي شود تا علاوه بر ايجاد فضاي مفرح، ايجاد انگيزه و روحيه تندرستي و سلامتي بين خانواده ها، مشکلات و نيازهاي شهروندان را بصورت مستقيم شنيده و مورد بررسي قرار خواهيم داد.

پاکسازي ساحل، حواشي رودخانه ها وجنگل از جمله برنامه هاي فرهنگي و بهداشتي است که با همکاري فعالان محيط زيست بصورت مداوم انجام مي شود

* متاسفانه طي چند سال گذشته به دليل تحريم هاي ظالمانه دشمنان، شرايط سخت اقتصادي برکشور و معيشت مردم حاکم شده است، يقينا شهرداري ها نيز زير سايه مشکلات اقتصادي با معضلاتي مواجه مي شوند که لازم است با درايت و توجه به پتانسل هاي و ظرفيت هاي شهر برنامه ريزي مدوني داشته تا علاوه بر کاهش هزينه هاي مازاد و جاري درآمد پايداري هم براي شهرايجاد نمايد.

شهرداري ايزد شهر نيز در همين راستا با احداث گلخانه، اخذ امتيازات مختلف براي خريد و در اختيار گرفتن رايگان ماشين الات علاوه بر کاهش هزينه ها، براي شهرداري نيز کسب درآمد نموده است.

با با کمک پرسنل فضاي سبز، گلخانه اي را جهت کاشت و توليد گل مورد نياز شهر احداث نموديم که با احداث اين خزانه گل شهرداري ايزدشهر چند سالي است که در اين خصوص خودکفا شده است.ازسوي ديگر با بررسي هاي انجام شده به اين نتيجه رسيديم خريد ماشين آلات از اجاره آنها در طول سال براي شهرداري کم هزينه تر است ،به همين خاطر با پيگيري هاي صورت گرفته و حمايت هاي بي دريغ استاندار و معاون عمراني ايشان و دفتر امور فني استانداري يک دستگاه ساحل روب، يک دستگاه بکهو لودرخريداري و يک دستگاه باب کت و لودر بصورت رايگان براب شهرداري تهييه نماييم، اين موارد علاوه بر کاهش هزينه ها ،ارزش افزوده شهرداري را ارتقا داده و مانع هدر رفت بودجه شهرداري ميشود.

با تلاش و پيگيري هاي صورت گرفته شهرداري ايزدشهر جز اولين شهرداري هاي بود که با جمعيت زير 50هزارنفر بيشترين خدمات کشوري را دريافت نمود.

* به روز بودن و انظباط سيستم مالي و پرداخت مالياتي باعث شد طي دو سال گذشته عوايد فابل قبولي در حوزه مالياتي نصيب شهرداري شود و جز معدود شهرداري هاي استان بوديم که از امور مالياتي برگشت ارزش افزوده گرفتيم. تسويه حساب بيمه با سازمان تامين اجتماعي و به روز بودن مسائل مالياتي باعث شد تا از جريمه و پرداخت هزينه مازادجلوگيري شود.

* يقينا تجهيز، به روز بودن و آمادگي کامل پرسنل آتش نشاني از مهمترين موارد شهرداري خواهدبود،لذا از همان ابتداي آغاز بکار با پيگيري هاي صورت گرفته و حمايت هاي استانداري از طريق سازمان همياري ها و ارتباط خوبي که با مسئولين در پايتخت برقرار شد موفق شديم با کمترين هزينه تجهيزات مدرن و پيشرفته روز دنيا را براي شهرداري ايزدشهر خريداري نمائيم که امروز بعنوان يک سرمايه ارزنده براي شهر محسوب مي شود.

* ايزد شهربا داشتن جاذبه و نعمات بي بديل خداوند از دير بازتا کنون همواره مورد توجه گردشگران و توريست قراردارد ، شهري که به آرمان شهر گردشگري معروف است و طي چند سال گذشته سرمايه گذاران زيادي از نقاط مختلف کشور اين منطقه را مامن امني براي سرمايه گذاري و زندگي دوم خود برگزيده اند و اين روزها شاهد اين هستيم که جمعيت متغير و خوش نشين آن دوبرابر جمعيت ثابت اين شهر هستند.

بنابر اين لازم است تا از تمام ظرفيت و پتانسيل هاي منطقه براي ايجاد درآمد پايدار و انجام طرح و پروژه هاي گردشگري و توريستي بهرمند شويم که با توجه به شرايط ويژه گردشگري ايزدشهر و برخورداري از مواهب و نعمت هاي خداوند مانند جنگل،رودخانه ، ساحل شني، جنگل هاي هيرکاني و...ميتوان گام هاي بلندي در راستاي توسعه زير ساخت هاي گردشگري اين شهر برداشت تا بعنوان قطب گردشگري کشور مطرح شود.در همين راستا و با استفاده از نظرات سازنده کارشناسان و صاحب نظران طرح پيوند دريا به جنگل را در جنوب شهر وبه موازات رودخانه زيبايي که از مرکز شهر ميگذرد اجرا نماييم . خوشبختانه سرمايه گذار طرح اسکله و پيوند دريا به جنگل از طريق رودخانه با قايق براي نخستين بار در کشور مي تواند بعنوان يکي از پروژه هاي مهم گردشگري استان مطرح شود، اين پروژه بعنوان يکي از طرح هاي بلند مدت شوراي اسلامي دوره پنجم و شهرداري بزودي احرايي خواهد شد.

* يکي از مهمترين عملکردهاي شهرداري و شوراي اسلامي دوره پنجم در اختيار گرفتن اراضي جنگلي و تدوين کتابچه طرح گردشگري براي تبديل آن به پارک جنگلي بود که خوشبختانه با همکاري منابع طبيعي و مسئولين ذي ربط در استان و شهرستان اين امر محقق شد که با واگذاري آن به شهرداري و تبديل آن به پارک جنگلي براي استفاده عموم نه تنها قاچاق چوب 80 درصد کاهش يافت بلکه براي 20 نفر نيز بصورت مستقيم تا کنون شرايط شغلي ايجاد شده است.

* متاسفانه بروکراسي اداري باعث شده تا طرح و پروژه هاي گردشگري ما از جمله پروژه اسکله تا کنون به مرحله اجرا نرسد. مسئولان استاني و شهرستاني در ادارات مختلف بايد در نظر داشته باشند که طرح هاي گردشگري بعنوان پروژه هاي درآمدزا و عام المنفعه ميتواند براي استان نيز عايداتي داشته باشد بنابراين تسريع در روند جواب استعلام ها و همکاري همه جانبه طبق قانون با شهرداري ها بايددر سر لوحه کاري آنها قرار گيرد. در پروژه گردشگري اسکله بيش از ده استعلام از سوي شهرداري گرفنه شد و تنها يک اداره ماه هاست که پرونده را درگير بروکراسي اداري نموده اگر همکاري در راستاي استعلام ها صورت ميگرفت در هفته دولت کلنگ احداث اين پروژه بزرگ زده مي شد، اين اتفاق خوب مي تواند زمينه 400 شغل بصورت مستقيم براي منطقه فراهم نمايد.

* انجام پروژه هاي عمراني در تمام محلات، تقسيم عادلانه بودجه و ارائه خدمات به موقع به شهروندان در اين چهار سال برايم حائز اهميت بود، بصورت ميداني مشکلات محله هاي مختلف بررسي و بهترين راهکار براي رفع آن ارائه و عملياتي مي شود. بعنوان مثال بيش از 35 سال بود که کشاورزان زحمت کش و شريف ايزد شهر با مشکل کمبود آب و آبياري زمين هاي کشاورزي مواجه بودند،شهرداري براي رفع اين مشکل نهرهايي که بيش از 15 سال به آب بندان ها وارد نشده و مسدود شده بودند با همکاري مديريت بحران کشور و از محل اعتبارات دولتي بازگشايي نمود که يکي از بزرگترين مشکلات ايزدشهر بعد از گذشت چند دهه به لطف خدا مرتفع شد. اين امر باعث شداز ظرفيت آب بندان ها استفاده بهينه شود و در سال 97 که استان با خشکسالي مواجه بود ايزدشهر هيچ مشکلي نداشت مشکل آبگرفتي در6 ماه دوم سال نيز با احداث کانال ورودي شهر از سمت غرب به شرق و شيب منفي کانال و هدايت آبها به سمت بالا و بازگشايي نهر قديمي بالا دست مرتفع شد.

* همانطور که عنوان شد چند رود از ايزد شهر ميگذرد وه علاوه بر مزيت هاي خود مشکلاتي هم در فصل بارش براي شهر به وجود مي آورند. طغيان رودخانه هاشم رود و خساراتي که به مردم در سالهاي گذشته وارد آورد باعث شد تا در همان نخستين روزهاي شروع بکار در شهرداري در صدد ساماندهي و احداث ديوار حائل براي رودخانه مذکور برآييم که خوشبختانه به موقع اين پروژه به سرانجام رسيد و از خسارت هاي احتمالي جلوگيري شد. ساماندهي و ديوار حفاظتي مناطق گلستان 20تا 30 ،شاليزار يک تا ده ،اميرآباد و شاليزار يک به سمت پل بهارنارنج و ساخت ديوار حائل رودخانه بازرود بطول 200 متر انجام شد.در ادامه ساماندهي حاشيه رودخانه هاشم رود با توافق مالکين چند منزل مسکوني تخريب شد تا علاوه بر بارگشايي حريم رودخانه و کاهش خطرهاي احتمالي با تعريض در اين منطقه به زيباسازي منظر شهري نيز کمک نمائيم.

* در ادامه پروژه هاي عمراني تعريض و آسفالت کوچه و معابر در حال انجام است، ايزدشهر با بيش از 8 کيلومتر طول در محور اصلي قرار دارد که بيش از 200 کوچه و معبر در آن وجود دارد و از زمان آغاز بکار تا کنون 90 درصد آنها تعريض و آسفالت شده است. حدود 5 کوچه نيز به دليل تعويض شبکه و تاسيسات خدماتي تا کنون خاکي باقي مانده که بعد از اتمام کار ادارات خدمات رسان آسفالت آنها شروع خواهد شد.

* از تمام ظرفيت هاي گردشگري ايزدشهر در جهت جذب و ماندگاري توريست بهره گرفتيم، در ظلع شمالي با ساماندهي و آسفالت جاده متصل به آب بندان ها فضاي توريستي زيبايي را به وجود آورده ايم که با استقبال خوبي از سوي گردشگران و شهروندان روبرو شد.

** خيلي از کوچه هاي ايزدشهر به دليل عرض کم و آبگرفتگي در زمان بارندگي براي ساکنين مشکلاتي را به وجود مي آورد، بعنوان مثال کوچه مجتمع مسکوني پزشکان، گلسار 52 و 55 که در الويت قرار گرفتند و طي جلساتي که با هيات مديره مجتمع مسکوني پزشکان برگزار شد بالغ بر 1500 مترزمين بصورت رايگان جهت تعريض واحداث کانال هدايت آبهاي سطحي در خيابان اصلي و معابر به تملک شهرداري در آمد، و همچنين با مشارکت مردمي اين کوچه نيز بعد از سالها آسفالت شد.

* داشتن سواحل شني و زيبا يکي از امتيازات گردشگري ايزدشهر به شمار مي آيد، در همين راستا براي ساماندهي و آزاد سازي سواحل با همکاري مهندس رازجويان ، دکتر شادمان فرماندار و اعضاي شوراي اسلامي شهر ايزدشهر توانستيم بيش از 2 کيلومتر از سواحل ايزدشهر را آزاد سازي و ساماندهي کنيم که با تحقق اين امر ساحل ايزدشهر از خشت سر تا رستم رود مورد استفاده عموم مردم قرار گيرد.

* با هدف جذب و ماندگاري توريست در منطقه و همچنين بهره گرفتن از ظرفيت و پتانسيل هاي گردشگري ايزدشهر با تصويب ستاد ساماندهي سواحل استان در سال 98 اقدام به اجراي طرح خيابان گردشگري ساحلي نموديم، به همين منظور خياباني بطول 200متر با کد منهاي 23 از سطح دريا که خيابان گلسار 3 را به گلسار 15 متصل مي کند احداث شده است تا علاوه بر جذب توريست پروژه اسکله را نيز پر رونق تر نماييم و از سرمايه گذاران خود حمايت کنيم.

اين پروژه بر کاهش بار ترافيکي نيز خواهد شد.

* حفظ و حراست از ميراث و آثار فرهنگي شهر که خود يک جاذبه گردشگري است از جمله برنامه هاي شوراي اسلامي و شهرداري است، از اين رو تبديل حمام مخروبه و قديمي شهر با معماري تلفيقي مدرن و سنتي در دستور کار قرار گرفت که تا پايان امسال به بهره برداري خواهد رسيد.

* امسال ساختمان خدمات شهري به منظور نگهداري و تعميرات کارواش و انبار ماشين آلات، خدمات شهري و بهرمندي از ظرفيت نيروهاي خدمات شهري در زميني به مساحت 7هزار متر در آفتاب 7 احداث شد که ميتوان بعنوان يکي از عملکردها و پروژه هاي مهم شهرداري ايزدشهر باشد.

* يکي از رمزهاي موفقيت شوراي اسلامي شهر ايزدشهر نگاه مردم محور، حسن تعامل و همدلي با يکديگر است، از نخستين روز آغاز بکار خود در شهريور 96 بنده را با 5 امضا موافق بعنوان شهردار معرفي نمودند و با تفکر و نگاه هم گرايي و مشارکتي سعي نموديم در مسير توسعه و شکوفايي شهر گام برداريم. اگرچه اختلاف نظر و سليقه هم وجود داشت اما آنچه براي ما ملاک و معيار بود منفعت شهر ورفع مشکلات شهروندان بود. لازم به ذکر است پايان هر سال نشستي با شهروندان،کارشناسان و صاحب نظران برگزار ميشود تا علاوه بر ارائه گزارش عملکرد، پيشنهادات و نظرات سازنده مردم شريف ايزدشهر را شنيده و در تدوين برنامه هاي کوتاه و بلند مدت خود از آنها بهره خواهيم برد.

* رفع مشکل اُفت ولتاژ برق و نصب 25 ترانس برق توسط شوراي اسلامي دوره پنجم ، داير نمودن واحد اماني شهرداري ايزدشهر براي نخستين بار در استان به منظور شناخت پتانسيل و نقاط ضعف منطقه که شهروندان به راحتي و بدون بروکراسي اداري مشکلات و نيازهاي منطقه خود را به اطلاع واحدهاي مختلف شهرداري برسانند، ساماندهي قبرستان هاي منطقه، احداق سردخانه در مزار مرکزي شهر، احداث مخزن ذخيره آب آشاميدني در پارک جنگلي نور در قالب حفر چاه با مشارکت اداره آبفاي استان، توجه به نيازها و تجهيز و بهبود اماکن ورزشي و احداث زمين چمن طبيعي و مصنوعي ،خريد دو تشک کشتي ،ساماندهي و تجهيز بهترين سالن ورزشي استان که در ايزدشهر واقع شده و بيش از سه سال است که مديريت آن به شوراي شهر و شهرداري واگذار شده است، کمک به نيازمندان و تامين بسته هاي معيشتي در ايام مختلف سال، پرداخت به موقع عوارض5 درصدي آموزش و پرورش، برگزاري جشن ها و مراسمات مختلف و تقدير از پرسنل، ورزشکاران و...، جمع آوري بيش از 4هزار متر کابل هاي فرسوده برق و نصب بيش از 10 هزار متر کابل 1500 در سه نقطه شهر با مشارکت اداره برق ، پيگيري تقويت شبکه هاي آبرساني با بيش از هزار مترلوله 63 و... از جمله مواردي است که طي 4 سال گذشته توسط شهرداري و شوراي اسلامي ايزدشهر پيگيري و به سرانجام رسيده است.

* شيوع ويروس منحوس کرونا در اواخر سال 98 باعث شد کشور عزيزمان با مشکلات و معضلات بسياري روبرو شود، قرارگرفتن مازندران در شرايط بحراني، ورود مسافران و گردشگران به منطقه با توجه به اينکه بيش از نيمي از جمعيت ايزدشهر غير بومي ها و خوش نشينان هستند مسئوليت شهرداري را دو چندان نمود، خوشبختانه با تلاش بي وقفه پرسنل و ستاد مقابله با کرونا اقدامات قابل قبولي صورت گرفت تا خسارات ناشي از اين ويروس در منطقه به حداقل برسد، گند زدايي و ضد عفوني مداوم اماکن عمومي و پر تردد، اطلاع رساني به موقع ، تامين بسته هاي بهداشتي و کمک معيشتي و... از جمله مواردي بود که از همان روزهاي نخست تا کنون در حال انجام است.

* خدا را شاکرم که در دوران طلايي ايزدشهر توانستم بعنوان خدمتگزار مردم در کنار اعضاي شوراي اسلامي، پرسنل خدوم و زحمتکش شهرداري گام بردارم، همچنين لازم است مراتب تشکر و قدرداني خود را از تعامل و همکاري مهندس حسين زادگان استاندار معزز، مديران کل، نمايندگان دوره دهم و يازدهم در مجلس شوراي اسلامي، دکتر شادمان فرماندار پرتلاش، ائمه جمعه و کليه ادارات و نهادهاي شهرستان که در راستاي نيل به اهداف شهرداري و شورا در کنار ما بود تقدير و تشکر نمايم.

خواندن 394 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کد: 960