هتریک کاوه رضایی در لیگ بلژیک؛ مهاجم ایرانی بهترین بازیکن زمین شد

یکشنبه, 20 بهمن 1398 ساعت 12:14 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش کلارنا و به نقل از سرويس بين الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از گلز، هفته بیست و پنجم فوتبال لیگ دسته اول بلژیک - موسوم به لیگ ژوپیلر - دیشب ادامه یافت.

 

نتایج مسابقات به این شرح است:
موسکرون ۳ - ۱ اوستنده
سرکل بروخه ۳ - ۲ مخلن
سن ترویدن ۵ - ۲ اوپن
- نام امید ابراهیمی هافبک ملی پوش ایرانی در فهرست تیم اوپن به چشم نمی‌خورد، اما سعید عزت اللهی دیگر هافبک ملی پوش ایرانی نیمکت نشین بود.
اسپورتینگ شارلروآ ۴ - ۰ زولته واره خم
- کاوه رضائی مهاجم ملی پوش ایرانی به طور کامل و علی قلی زاده دیگر مهاجم ملی پوش ایرانی تا دقیقه ۶۸ در ترکیب تیم شارلروآ حضور یافتند، اما نام یونس دلفی هافبک ایرانی در فهرست تیم به چشم نمی‌خورد. رضایی در دقایق ۴ + ۴۵، ۷۰ و ۷۹ هت تریک کرده و قلی زاده پاس گل اول وی را مهیا کرد.
--
اتحادیه لیگ بلژیک اعلام کرد دیدار تیم‌های استاندارد لیژ با کلوب بروخه، آنتورپ با خنک و به ورن با کورتریک که قرار بود یکشنبه ۲۰ بهمن برگزار شود به علت هوای طوفانی و وزش باد شدید در بلژیک به اواخر هفته موکول شد.
--
- در جدول لیگ بلژیک تیم کلوب بروخه با ۵۷ امتیاز در صدر قرار دارد و تیم‌های خنت که از میلاد محمدی مدافع ملی پوش ایرانی بهره می‌برد، با ۴۹، آنتورپ با ۴۵ و اسپورتینگ شارلروآ با ۴۴ امتیاز دوم تا چهارم هستند. تیم‌های اندرلخت نیز با ۳۴ امتیاز در رده نهم و اوپن با ۲۶ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفتند.
---
- در جدول گلزنان کاوه رضائی مهاجم ملی پوش ایرانی تیم اسپورتینگ شارلروآ با ۱۱ گل در رده چهارم جای گرفته است. قلی زاده نیز ۳ گل برای شارلروآ در این فصل به ثمر رسانده است.

خواندن 387 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 670