چه کسی آنلاین است؟

ما 482 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

رئیس دانشگاه آزاد سنندج:

دانشجویان باید در مسیر انسجام و وحدت حرکت کنند

یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 14:42 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج با اشاره به اینکه تشکل‌های دانشجویی به دنبال منافع مالی و تحقق انتظارات عموم در جامعه هستند، گفت: دانشجویان باید در مسیر انسجام و وحدت حرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، قربان کیانی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت روز دانشجو با یادآوری چرایی نامگذاری روز 16 آذر به نام روز دانشجو اظهار کرد: این روز به عنوان روز فعالیت، تلاش و کوشش دانشجویان نامگذاری شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج تصریح کرد: در این روز در سراسر کشور فضایی ایجاد می‌شود تا از فعالان دانشجویی تقدیر شود.

وی 16 آذر را نماد بی‌اعتمادی ملت ایران به آمریکا به دلیل خوی استعماری آن دانست و افزود: تشخیص دانشجویان در چنین روزی برای مقابله با آمریکا کاملا صحیح بود.

کیانی با بیان اینکه ذات آمریکا برای غارت و استثمار و تحمیل سیاست‌های خود با زور است، گفت: روحیه استثمارستیزی در همه تشکل‌های دانشجویی تبلور می‌یابد.

این مسئول با اشاره به حساسیت دانشجویان نسبت به همه مسائل جامعه تصریح کرد: فعالیت‌های تشکل‌های دانشجویی ما با سایرین متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد: دانشجوی ما در تمام مسائل فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، اخلاق و در سرنوشت خویش احساس تکلیف زیادی می‌کند.

کیانی، موضعگیری جنبش‌ها و حرکت‌های دانشجوی را در جلوگیری از انحراف در جهت تفکرات التقاطی و انحرافی عنوان کرد و گفت: دانشجویان از اصلی‌ترین و اثرگذارترین نیروهای انقلابی بوده و در جهت آرمان‌ها حرکت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه تشکل‌های دانشجویی به دنبال منافع مالی و تحقق انتظارات عموم در جامعه هستند، خاطرنشان کرد: دانشجویان باید در مسیر انسجام و وحدت حرکت کنند و تشکل‌ها نباید در راستای تخریب و تعرض به یکدیگر اقدام کنند.

کیانی بر ضرورت داشتن بصیرت سیاسی تأکید کرد و افزود: در عین حال دانشجویان باید از سیاسی‌کاری پرهیز کنند، چراکه یکی از ویژگی‌های تشکل‌های دانشجویی، قانون‌مداری آنها است.

خواندن 881 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 235

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris hendrerit justo a massa dapibus a vehicula tellus suscipit. Maecenas non elementum diam.

وبگاه: smartaddons.com