چه کسی آنلاین است؟

ما 67 مهمان و یک عضو آنلاین داریم
  • ArthurKef
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی یزد:

انفجار در یزد مربوط به مخزن سوخت خودرو است

یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 14:42 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی یزد با اشاره به انفجار مهیبی که مردم برخی مناطق یزد را دچار نگرانی کرده است، گفت: این انفجار مربوط به مخزن سوخت خودرویی در یکی از جایگاه‌های سوخت است.

محمد میدانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد با بیان اینکه یک خودرو وانت در هنگام سوخت‌گیری در جایگاه سی ان جی در ابتدای بلوار کوثر، دچار انفجار شد اظهار کرد: ماموران ایستگاه آتش‌نشانی شماره یک بلافاصله پس از اعلام در محل حاضر شدند و آتش‌سوزی را در این جایگاه مهار کردند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی یزد با تاکید بر اینکه زمانی که مالک خودرو در حال سوختگیری بوده است، به ناگاه یکی از مخازن سوخت دچار انفجار می‌شود خاطرنشان کرد: خوشبختانه با توجه به اینکه سرنشینان خودرو قبل از سوختگیری از خودرو پیاده شده بودند، هیچ آسیب جانی به شخصی وارد نشده است.

وی با بیان اینکه تنها خسارت وارد شده، خسارت مالی به خودرو و قسمتی از جایگاه سوخت بوده است تاکید کرد: ترک سرنشینان خودروها در جایگاه‌های سوختگیری گاز تا حد زیادی می‌تواند از بروز خسارات جانی در چنین حوادثی جلوگیری کند و در این حادثه نیز در صورتی که سرنشین خودرو در آن حضور داشت، به طور قطع حادثه با خسارت جانی همراه بود.

خواندن 829 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 233

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris hendrerit justo a massa dapibus a vehicula tellus suscipit. Maecenas non elementum diam.

وبگاه: smartaddons.com