عدم حمایت مالی مانع از چاپ آثار نویسنده کلاردشتی شد

پنج شنبه, 01 خرداد 1399 ساعت 18:49 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

اشکان کاوسی در خصوص وضعیت چاپ و نشر آخرین تألیف خود گفت : متاسفانه بدلیل عدم حمایت مالی و عملی نشدن وعده های برخی مسئولین که قرار بود از ردیف بودجه فرهنگیشان این اثر علمی _ پژوهشی را مورد حمایت مالی قرار دهند ، مجموعه دو جلدی انحراف تا ذلت (بایکوت)_اصلاح تا منزلت در همان مرحله ویراستاری شده و منتظر برای ناشر و حامی متوقف شده است .

از سال۱۳۹۵ تألیف این کتاب کاملأ مستند و تحقیقی آغاز و در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ فیش نویسی نگارش و فصل بندی و نیز بخشی از ویراستاری آن توسط نویسنده انجام شد و سپس در مرحله نوشتاری پایانی و ویراستاری نهایی نویسنده به همراه دستیار اول خانم شیرین کردان این اثر را برای ثبت و چاپ نهایی آماده نمودند.

گفتنی است تالیف اخیر در قالب کاری پژوهشی, علمی, آماری ، در زمینه آسیبهای اجتماعی و نحوه برقرار کردن روند اصلاح و تربیت بر مبنای الگوی تغییر رفتار متاعبه ای یا همان قرارداد مشرو ط بین مراجع و مشاور یا همان مددجو و مدد کار یا حامی است .

تالیف ایشان با تحقیقات میدانی واقعی و فراوانی جمعیت هدف در آمار انتخاب تصادفی و نتایج منطبق با واقعیت موجود در جامعه ایران به بیان موضوعات متعدد در این مقوله می پردازد.

این اثر اولین کار پژوهشی علمی اشکان کاوسی پس از شش سال توقف در ارائه آثار بوده است.

ضمن اینکه فعالیتهای وی در خانه. شاعران ایران و در لیست غزل سرایان جوان ایران امروز و نیز در سایت و وبلاگهای معرفی شده در جریان و موجود و در دسترس کاربران گرامی و علاقمند می باشد.

خواندن 927 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
کد: 817