عدم حمایت مالی مانع از چاپ آثار نویسنده کلاردشتی شد

پنج شنبه, 01 خرداد 1399 ساعت 18:49 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

اشکان کاوسی در خصوص وضعیت چاپ و نشر آخرین تألیف خود گفت : متاسفانه بدلیل عدم حمایت مالی و عملی نشدن وعده های برخی مسئولین که قرار بود از ردیف بودجه فرهنگیشان این اثر علمی _ پژوهشی را مورد حمایت مالی قرار دهند ، مجموعه دو جلدی انحراف تا ذلت (بایکوت)_اصلاح تا منزلت در همان مرحله ویراستاری شده و منتظر برای ناشر و حامی متوقف شده است .

از سال۱۳۹۵ تألیف این کتاب کاملأ مستند و تحقیقی آغاز و در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ فیش نویسی نگارش و فصل بندی و نیز بخشی از ویراستاری آن توسط نویسنده انجام شد و سپس در مرحله نوشتاری پایانی و ویراستاری نهایی نویسنده به همراه دستیار اول خانم شیرین کردان این اثر را برای ثبت و چاپ نهایی آماده نمودند.

گفتنی است تالیف اخیر در قالب کاری پژوهشی, علمی, آماری ، در زمینه آسیبهای اجتماعی و نحوه برقرار کردن روند اصلاح و تربیت بر مبنای الگوی تغییر رفتار متاعبه ای یا همان قرارداد مشرو ط بین مراجع و مشاور یا همان مددجو و مدد کار یا حامی است .

تالیف ایشان با تحقیقات میدانی واقعی و فراوانی جمعیت هدف در آمار انتخاب تصادفی و نتایج منطبق با واقعیت موجود در جامعه ایران به بیان موضوعات متعدد در این مقوله می پردازد.

این اثر اولین کار پژوهشی علمی اشکان کاوسی پس از شش سال توقف در ارائه آثار بوده است.

ضمن اینکه فعالیتهای وی در خانه. شاعران ایران و در لیست غزل سرایان جوان ایران امروز و نیز در سایت و وبلاگهای معرفی شده در جریان و موجود و در دسترس کاربران گرامی و علاقمند می باشد.

خواندن 478 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
کد: 817

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...
 • آثار باستانی کلاردشت با سرعت نور به سوی تخریب!!

  حفاران غیر مجاز از همشهریان خودمان و از شهرهای اطراف و حتی از استانهای دیگر در کلاردشت مشغول تخریب آثار و به غارت بردن اموال تاریخی میباشند ما مشغول تماشا هستیم

  ادامه مطلب...