چه کسی آنلاین است؟

ما 191 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

راه اندازی سرویس دریافت رمز پویا از طریق پیامک

دوشنبه, 16 دی 1398 ساعت 17:19 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

با هدف تسهیل استفاده از رمزهای دوم پویا، از تاریخ سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ این امکان فراهم می شود تا مشتریان بانکی در زمان انجام پرداخت ها و خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند. 

به گزارش خبرگزاری کلارنا به نقل از بانک مرکزی، به اطلاع می رساند با هدف تسهیل استفاده از رمزهای دوم پویا، از تاریخ سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ این امکان فراهم می شود تا مشتریان بانکی در زمان انجام پرداخت ها و خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند. 
لازم به ذکر است این طرح به صورت مرحله ای اجرا شده و در هر مرحله تعدادی از بانک ها و موسسات اعتباری تا پایان دی ماه جاری به طرح اضافه می شوند. 
در این طرح با اضافه شدن دکمه «درخواست رمز پویا» به درگاه های پرداخت اینترنتی و برنامک های پرداخت، این امکان فراهم می شود که مشتریان، رمز دوم پویای خود را از طریق پیامک دریافت کنند.
با توجه به اینکه دریافت رمز پویا از طریق پیامک منوط به ارائه تائیدیه شماره تلفن همراه به بانک مربوطه می باشد، لازم است هموطنان گرامی برای اطلاع از نحوه ارائه این تائیدیه، ضمن ارتباط با مراکز تماس بانک خود و یا با مراجعه به شعب یا وب سایت بانک خود، اطلاعات لازم را در این خصوص بدست آورند.

خواندن 992 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 631