چه کسی آنلاین است؟

ما 105 مهمان و یک عضو آنلاین داریم
 • vickijarrett5060800

رئیس سازمان صمت مازندران:

۲۳۸۸ شغل با احیای واحدهای تولیدی غیرفعال در مازندران ایجاد شد

چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 17:14 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت:با احیای ۱۲۵ واحد تولیدی غیرفعال در سال قبل دو هزار و ۳۸۸ شغل در استان ایجاد شد.

حسینقلی قوانلو پیش ازظهر چهارشنبه در جلسه رونق تولید با اشاره به احیای ۱۲۵ واحد تولیدی صنعتی راکد در سال قبل در استان گفت: یکی از مأموریت‌های اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها در چند سال گذشته احیای واحدهایی بوده که به هر دلیلی از چرخه تولید خارج شده ویا راکد بودند.

وی با اشاره به اینکه در استان مازندران در سال ۹۷ تعداد ۵۲و احد صنعتی راکد، احیا شد و این میزان در سال ۹۸ با افزایش چشمگیری به ۱۲۵ واحد رسیده، از عزم جدی این سازمان و دیگر مسئولین استانی برای حل و رفع مشکلات واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: اشتغال ایجاد شده حاصل از احیای واحدهای راکد در سال قبل دو هزار و ۳۸۸ نفر بوده است.

قوانلو در ادامه افزود: تسریع در رسیدگی به مشکلات و بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید از طریق برگزاری منظم و پیوسته ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان یکی از برنامه‌های مهم سازمان صنعت، معدن و تجارت در سال جاری است.

قوانلو در پایان با تقدیر و تشکر از یکایک اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خاطرنشان کرد: امسال درصدد هستیم علاوه بر افزایش صدور پروانه‌های بهره برداری و سرمایه گذاری‌های جدید در حوزه صنعت با حفظ اشتغال موجود و عملیاتی کردن حداکثری مصوبات ستاد تسهیل، شاهد برنامه‌های مناسبی در سال جهش تولید در استان مازندران باشیم.

خواندن 140 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 804

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...
 • آثار باستانی کلاردشت با سرعت نور به سوی تخریب!!

  حفاران غیر مجاز از همشهریان خودمان و از شهرهای اطراف و حتی از استانهای دیگر در کلاردشت مشغول تخریب آثار و به غارت بردن اموال تاریخی میباشند ما مشغول تماشا هستیم

  ادامه مطلب...