چه کسی آنلاین است؟

ما 173 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رئیس سازمان صمت مازندران:

۲۳۸۸ شغل با احیای واحدهای تولیدی غیرفعال در مازندران ایجاد شد

چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 17:14 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت:با احیای ۱۲۵ واحد تولیدی غیرفعال در سال قبل دو هزار و ۳۸۸ شغل در استان ایجاد شد.

حسینقلی قوانلو پیش ازظهر چهارشنبه در جلسه رونق تولید با اشاره به احیای ۱۲۵ واحد تولیدی صنعتی راکد در سال قبل در استان گفت: یکی از مأموریت‌های اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها در چند سال گذشته احیای واحدهایی بوده که به هر دلیلی از چرخه تولید خارج شده ویا راکد بودند.

وی با اشاره به اینکه در استان مازندران در سال ۹۷ تعداد ۵۲و احد صنعتی راکد، احیا شد و این میزان در سال ۹۸ با افزایش چشمگیری به ۱۲۵ واحد رسیده، از عزم جدی این سازمان و دیگر مسئولین استانی برای حل و رفع مشکلات واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: اشتغال ایجاد شده حاصل از احیای واحدهای راکد در سال قبل دو هزار و ۳۸۸ نفر بوده است.

قوانلو در ادامه افزود: تسریع در رسیدگی به مشکلات و بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید از طریق برگزاری منظم و پیوسته ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان یکی از برنامه‌های مهم سازمان صنعت، معدن و تجارت در سال جاری است.

قوانلو در پایان با تقدیر و تشکر از یکایک اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خاطرنشان کرد: امسال درصدد هستیم علاوه بر افزایش صدور پروانه‌های بهره برداری و سرمایه گذاری‌های جدید در حوزه صنعت با حفظ اشتغال موجود و عملیاتی کردن حداکثری مصوبات ستاد تسهیل، شاهد برنامه‌های مناسبی در سال جهش تولید در استان مازندران باشیم.

خواندن 40 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 804

یادداشت