چه کسی آنلاین است؟

ما 201 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم
  • karolsummy98985
  • lucibeast

آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس مازندران برای تامین نظم و امنیت در انتخابات

چهارشنبه, 30 بهمن 1398 ساعت 18:08 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

مازندران فرمانده انتظامی مازندران از آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس برای تامین نظم و امنیت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سطح استان خبر داد.

 

 

به گزارش کلارنا و به نقل از ایسنا؛ سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگو با ایسنا به تشریح تدابیر و تمهیدات ویژه پلیس در برقراری نظم و امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند:" انتخابات برای کشور وملت، فرصتی بسیار بزرگ و برای دشمنان تهدید است،" اظهار کرد: برابر فرمایشات معظم له برگزاری پرشور انتخابات و حضور همگانی مردم در پای صندوق های رای، تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود چراکه دشمنان از پشتوانه مردمی نظام بیش از امکانات تسلیحاتی آن هراس دارند.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه امنیت یکی از چهار رکن اساسی انتخابات است، تاکید کرد: تامین امنیت انتخابات و حفاظت از صندوق های رای، یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی است.

میرفیضی با اشاره به تدابیر و تمهیدات پلیس برای برقراری نظم وامنیت انتخابات به اجرای طرح های ویژه انتظامی، ترافیکی و امنیتی در این حوزه خبر داد و افزود: فرماندهی انتظامی استان ضمن تعامل و همکاری با دیگر دستگاه‌های اجرایی به ویژه ستاد برگزاری انتخابات با بسیج کلیه امکانات و تجهیزات اقدامات لازم را در این حوزه در دستور کار قرار داده است.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان و معاندان نظام بر علیه کشور و تلاش برای کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات تصریح کرد: بصیرت دینی مردم در خنثی سازی این توطئه ها نقش اساسی دارد و مردم ولایتمدار ایران اسلامی با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند:«هر کسی که به ایران و امنیت آن علاقه مند است باید در انتخابات شرکت کند» با حضور پرشور خود در انتخابات همچون حماسه ۲۲ بهمن ماه بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوگویان و دشمنان قسم خورده نظام خواهند زد.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه امنیت انتخابات، خط قرمز پلیس و پلیس حافظ این امانت است، خاطرنشان کرد: هدف پلیس برگزاری انتخابات سالم در فضای آرام و با مشارکت حداکثری مردم است.

خواندن 92 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 728

یادداشت