چه کسی آنلاین است؟

ما 55 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم
  • julietawink019561061
  • WilliamDig

۱۴۶۵ نانوایی متخلف در مازندران جریمه شدند

سه شنبه, 17 دی 1398 ساعت 11:58 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه هزار و ۴۶۵ نانوایی با هزار و ۶۰۹ تخلف در استان شناسایی و جریمه شدند.

به گزارش تیتر امروز، حسینقلی قوانلو اظهار داشت: در راستای نظارت مستمر بر بازار، بازرسان این سازمان به همراه کارشناسان بعضی دستگاه‌های اجرایی مبادرت به اجرای طرح دائمی نظارت بر واحدهای خبازی کردند و از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه ۱۲ هزار و ۹۰۰ مورد بازرسی از واحدهای خبازی صورت گرفته که در این میان هزار و ۴۶۵ واحد خبازی با هزار و ۶۰۹ مورد تخلف شناسایی شده است.

وی اظهار داشت: پرونده‌های تنظیمی برای این واحدهای متخلف بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۱۰۳ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۲۴۳ ریال بوده که برای صدور رأی به مراجع ذیصلاح ارجاع شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت در پایان از شهروندان عزیز استان تقاضا کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی اعم از گران فروشی، عدم درج قیمت، احتکار، تقلب، عدم صدور فاکتور و…مراتب را به تلفن ۱۲۴ اعلام کنند.

خواندن 61 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 638