چه کسی آنلاین است؟

ما 145 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران:

حال و روز جامعه بازنشستگی خوب نیست

پنج شنبه, 16 آبان 1398 ساعت 18:54 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نصرالله دریابیگی گفت:متاسفانه حال و روز جامعه کارگری و بازنشستگی خوب نیست و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند.

به گزارش کلارنا به نقل از ایلنا،نصرالله دریابیگی،رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران،پیش از ظهر امروز در نهمین گردهمایی اعضای هیات رئیسه کانون های بازنشستگی و مستمربگیران تامین اجتماعی سراسر استان مازندران در شهر همدان با بیان اینکه کارگران و بازنشستگان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش بسزایی داشتند،گفت: کارگران و بازنشستگان قبل از انقلاب به دستور حضرت امام شورای اعتصاب تشکیل دادند و از قبل از انقلاب پای آرمان های مقدس این انقلاب مقدس و کبیر ایستاده اند.

وی با اشاره به اینکه علیرغم ادعای پوچ و کذب بیگانگان و دشمنان این انقلاب مقدس در تمامی این چهل سال در کشور آزادی وجود داشته و کارگران و بازنشستگان همواره حرف دل و معضلات و مشکلات خود را اعلام و بیان کردند.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران در ادامه گفت:متاسفانه حال و روز جامعه کارگری و بازنشستگی خوب نیست و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند.

وی با بیان اینکه مشکلات درمانی و معیشتی از مهم ترین مشکلات اصلی جامعه بازنشستگی و مستمری می باشد،گفت:با توجه به تحریم‌ها و مشکلات جامعه کارگری و بازنشستگی تقاضا داریم که در خصوص طرح همسان‌سازی حقوق کارگران و بازنشستگان نگاه ویژه‌ای اعمال گردد.

این نماینده کارگری با بیان این سوال  که آیا مسئولین با حداقل حقوق می‌توانید امورات زندگی خود را بگذرانید، گفت: حقوق دریافتی کارگران، بازنشستگان و مستمری‌بگیران تنها کفاف هزینه‌ی یک‌هفته از زندگی‌شان را می‌دهد و این امر موجب گردیده که شرمنده‌ی خانواده‌های‌شان شوند.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات آتی مجلس ادامه داد:انتخابات مجلس را پیش رو داریم و قطعا به کسانی که در 4 سال گذشته دلسوز جامعه کارگری و بازنشستگی نبوده اند،رای نخواهیم داد.

 

خواندن 240 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 427

یادداشت