چه کسی آنلاین است؟

ما 224 مهمان و یک عضو آنلاین داریم
 • jackJem
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

ارتباطات رضایت‌بخش اربعین امسال/ رکورد بیشترین تماس خارجی ایران شکسته شد

یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 14:42 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

وزیر ارتباطات گفت: در مقایسه با اربعین سال گذشته که ارتباطات قفل شده بود و هیچ ارتباطی برقرار نمی‌شد امسال با برقراری ۳۷ میلیون دقیقه مکالمه‌، کار بسیار بزرگی انجام شد.

محمود واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، درباره ارزیابی وضعیت ارتباطات در اربعین 94، اظهار داشت: از ارتباطات اربعین راضی هستم و معتقدم کار بسیار بزرگی انجام شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: با توجه به اینکه 50 درصد ارتباطات اربعین مربوط به اپراتورهای ایرانی و 50 درصد مربوط به اپراتورهای عراقی است طبیعی است که در محل‌های پرجمعیت اپراتورهای عراقی توان سوئیچ کردن حجم زیادهای تماس‌ها را نداشته‌اند.

وی ادامه داد: به همین دلیل از مجموع 37 میلیون دقیقه مکالمه‌ای که برقرار شده (طبق اطلاعات تا دیروز ظهر) 29 میلیون دقیقه تماس از ایران به عراق و 8.5 میلیون دقیقه تماس از عراق به ایران بوده است.

واعظی گفت: اینکه در روز اربعین (چهارشنبه) ‌5 میلیون دقیقه مکالمه بین ایران و عراق برقرار شد؛ در حالی است که تاکنون مجموع تلفن بین‌الملل ایران در یک روز حداکثر 10 میلیون دقیقه بوده است و از این رو میزان مکالمات روز اربعین یک رکورد در تماس بین‌الملل ایران به مقصد یک کشور به حساب می‌آید.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطر نشان کرد: کمیته‌ای که به سرپرستی مهندس خسروی (مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت) به عراق رفته تلاش زیادی برای بهبود کیفیت ارتباطات در اربعین امسال انجام داد.

وی ادامه داد:‌ همچنین باید از وزیر ارتباطات عراق و اپراتورهای عراقی که با تمام محدودیت‌ها کمال همکاری را با این کمیته داشته‌اند تشکر کنم که در نهایت در مقایسه با سال گذشته که ارتباطات قفل شده بود و هیچ ارتباطی برقرار نمی‌شد امسال کار بسیار بزرگی انجام شده است.

خواندن 555 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 220

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris hendrerit justo a massa dapibus a vehicula tellus suscipit. Maecenas non elementum diam.

وبگاه: smartaddons.com

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...