آخرین عناوین

چه کسی آنلاین است؟

ما 269 مهمان و 3 عضو آنلاین داریم
 • DannyFib
 • IFDewayne
 • RyxqMymn
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

ارتباطات رضایت‌بخش اربعین امسال/ رکورد بیشترین تماس خارجی ایران شکسته شد

یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 14:42 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

وزیر ارتباطات گفت: در مقایسه با اربعین سال گذشته که ارتباطات قفل شده بود و هیچ ارتباطی برقرار نمی‌شد امسال با برقراری ۳۷ میلیون دقیقه مکالمه‌، کار بسیار بزرگی انجام شد.

محمود واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، درباره ارزیابی وضعیت ارتباطات در اربعین 94، اظهار داشت: از ارتباطات اربعین راضی هستم و معتقدم کار بسیار بزرگی انجام شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: با توجه به اینکه 50 درصد ارتباطات اربعین مربوط به اپراتورهای ایرانی و 50 درصد مربوط به اپراتورهای عراقی است طبیعی است که در محل‌های پرجمعیت اپراتورهای عراقی توان سوئیچ کردن حجم زیادهای تماس‌ها را نداشته‌اند.

وی ادامه داد: به همین دلیل از مجموع 37 میلیون دقیقه مکالمه‌ای که برقرار شده (طبق اطلاعات تا دیروز ظهر) 29 میلیون دقیقه تماس از ایران به عراق و 8.5 میلیون دقیقه تماس از عراق به ایران بوده است.

واعظی گفت: اینکه در روز اربعین (چهارشنبه) ‌5 میلیون دقیقه مکالمه بین ایران و عراق برقرار شد؛ در حالی است که تاکنون مجموع تلفن بین‌الملل ایران در یک روز حداکثر 10 میلیون دقیقه بوده است و از این رو میزان مکالمات روز اربعین یک رکورد در تماس بین‌الملل ایران به مقصد یک کشور به حساب می‌آید.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطر نشان کرد: کمیته‌ای که به سرپرستی مهندس خسروی (مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت) به عراق رفته تلاش زیادی برای بهبود کیفیت ارتباطات در اربعین امسال انجام داد.

وی ادامه داد:‌ همچنین باید از وزیر ارتباطات عراق و اپراتورهای عراقی که با تمام محدودیت‌ها کمال همکاری را با این کمیته داشته‌اند تشکر کنم که در نهایت در مقایسه با سال گذشته که ارتباطات قفل شده بود و هیچ ارتباطی برقرار نمی‌شد امسال کار بسیار بزرگی انجام شده است.

خواندن 71 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 220

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris hendrerit justo a massa dapibus a vehicula tellus suscipit. Maecenas non elementum diam.

وبگاه: smartaddons.com

یادداشت

 • «صنعت زیبایی» چطور به‌پول‌سازترین تجارت‌ دنیا بدل شد؟

  بدن انسان فقط یک ویژگی جسمانی نیست، بلکه بیش از موارد زیستی و ژنتیکی، تحت‌تأثیر شرایط اجتماعی است. نحوه و میزان توجه به ظاهر و بدن نیز الگوی خود را از شرایط اجتماعی اخذ می‌کند. با نگاهی به تاریخ متوجه می‌شویم از دیر باز انسان‌ها تغییراتی را در بدن خود ایجاد می‌کردند. این تغییرات عمدتاً در مواردی مانند زیباسازی، جوان‌سازی، استفاده از نمادهای گروهی یا فرقه‌ای یا بر اساس اعتقادات مذهبی و پایگاه اجتماعی رخ داده است.

  ادامه مطلب...
 • تعقیب قضایی پیمانکار آسفالت جاده کرج – چالوس نمونه ای از پیگیری دادستان برای احقاق حقوق عامه / آیا اهتمام رئیسی یقه اهمال کاران را نیز خواهد گرفت؟

  حال باید منتظر ماند و دید که آیا اصلاحات آیت الله رییسی در دستگاه قضا شامل برخورد با اهمال کاران نسبت به اجرای آن دستورالعمل، که زمانی خود او در مقام دادستان کل کشور امضا و به دادستان های کل کشور ابلاغ کرده بود، نیز می شود و اهتمام او یقه ی اهمال کاران در احقاق حقوق عامه را هم خواهد گرفت یا نه؟

   

  ادامه مطلب...
 • مدیریت شهری

  ظرفیت های استراتژیک توسعه کلاردشت

  در نوشتار قبلی در مورد اهداف و چشم اندازهای توسعه کلاردشت، مطالب به طور خلاصه آور ذکر شد که به دلیل عدم نمایش کامل جداول مربوطه در اینجا مجدداً به صورت لیست وار ذکر می شود. هدف اصلی این بخش، بررسی ظرفیت های استراتژیک کلاردشت در راه دستیافتن به اهداف و چشم اندازهای برنامه است. قابل ذکر است به دلیل محدودیت حجم مطلب به خلاصه ترین شیوه ممکن به موضوعات پرداخته شده است.

   

  ادامه مطلب...
 • مدیریت شهری

  چشم انداز و اهداف کلان برنامه توسعه کلاردشت

  در این بخش به تشریح چشم انداز، اهداف کلان و ماموریت های توسعه ای مندرج در برنامه توسعه پرداخته می شود.  قابل ذکر است،  اهداف و چشم انداز مربوطه صرفا در راستای ظرفیت های قانونی و مالی شهرداری و شورای شهر کلاردشت تدوین شده است تا در به صورت پروژه و اقدامات در برنامه بودجه شهر، تخقق یابند و در حد شعار باقی نمانند.

  ادامه مطلب...
 • مدیریت شهری

  فرایند تهیه و تصویب برنامه راهبردی و عملیاتی شهرداری کلاردشت

  ماهها قبل از شروع به کار شورای اسلامی پنجم، ایده برنامه محوری و لزوم تشریک مساعی و همفکری با متخصصان کلاردشتی در فرایند مدیریت شهری از طرف برخی از اعضاء فعلی شورای شهر کلاردشت مورد تاکید قرار گرفت و این مهم مورد تاکید و تایید اصحاب رسانه و بسیاری از قشرهای اجتماعی کلاردشت قرار گرفت. در این دوره با توجه به تجربه 4 دوره مدیریت شورایی وگذشت نزدیک به 65 سال از تاسیس شهرداری کلاردشت این مهم مورد توجه برخی از اعضاء شورای شهر فعلی قرار گرفت که مدیریت فردی و سلیقه ای که در اکثر مواقع بدون دانش مرتبط نیز همراه بوده است نه تنها باعث توسعه کلاردشت نشده است که دقیقاً در جهت عکس آن، باعث عقب ماندگی و تخریب بخش زیادی از منابع کلاردشت شده است. این یک پیشرفت مهم بود، برنامه باوری.

  ادامه مطلب...