چه کسی آنلاین است؟

ما 101 مهمان و یک عضو آنلاین داریم
  • imogenewa2
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

ارتباطات رضایت‌بخش اربعین امسال/ رکورد بیشترین تماس خارجی ایران شکسته شد

یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 14:42 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

وزیر ارتباطات گفت: در مقایسه با اربعین سال گذشته که ارتباطات قفل شده بود و هیچ ارتباطی برقرار نمی‌شد امسال با برقراری ۳۷ میلیون دقیقه مکالمه‌، کار بسیار بزرگی انجام شد.

محمود واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، درباره ارزیابی وضعیت ارتباطات در اربعین 94، اظهار داشت: از ارتباطات اربعین راضی هستم و معتقدم کار بسیار بزرگی انجام شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: با توجه به اینکه 50 درصد ارتباطات اربعین مربوط به اپراتورهای ایرانی و 50 درصد مربوط به اپراتورهای عراقی است طبیعی است که در محل‌های پرجمعیت اپراتورهای عراقی توان سوئیچ کردن حجم زیادهای تماس‌ها را نداشته‌اند.

وی ادامه داد: به همین دلیل از مجموع 37 میلیون دقیقه مکالمه‌ای که برقرار شده (طبق اطلاعات تا دیروز ظهر) 29 میلیون دقیقه تماس از ایران به عراق و 8.5 میلیون دقیقه تماس از عراق به ایران بوده است.

واعظی گفت: اینکه در روز اربعین (چهارشنبه) ‌5 میلیون دقیقه مکالمه بین ایران و عراق برقرار شد؛ در حالی است که تاکنون مجموع تلفن بین‌الملل ایران در یک روز حداکثر 10 میلیون دقیقه بوده است و از این رو میزان مکالمات روز اربعین یک رکورد در تماس بین‌الملل ایران به مقصد یک کشور به حساب می‌آید.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطر نشان کرد: کمیته‌ای که به سرپرستی مهندس خسروی (مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت) به عراق رفته تلاش زیادی برای بهبود کیفیت ارتباطات در اربعین امسال انجام داد.

وی ادامه داد:‌ همچنین باید از وزیر ارتباطات عراق و اپراتورهای عراقی که با تمام محدودیت‌ها کمال همکاری را با این کمیته داشته‌اند تشکر کنم که در نهایت در مقایسه با سال گذشته که ارتباطات قفل شده بود و هیچ ارتباطی برقرار نمی‌شد امسال کار بسیار بزرگی انجام شده است.

خواندن 816 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 220

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris hendrerit justo a massa dapibus a vehicula tellus suscipit. Maecenas non elementum diam.

وبگاه: smartaddons.com