درگیری با سلاح سرد رییس بنیاد شهید کلاردشت با دو شهروند

Sunday, 29 May 2022 17:08 Written by  font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size

 

 براساس اعلام منابع محلی وقوع درگیری رئیس بنیاد شهید کلاردشت با دو شهروند منجر به ضرب و جرح با داس شد.

 

به گزارش کلارنا بنقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران، بنا به گفته شاهدان محلی در روستای پیمبور کلاردشت محمد طهماسبی که ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کلاردشت را برعهده داردو از اهالی این روستا نیز محسوب می‌شود در روز‌های تعطیل اقدام به مسافرکشی در جاده جنگلی محلی که مورد توجه گردشگران است می‌کند که با ورود یکی از بستگان برای مسافرکشی، این موضوع سبب درگیری و ضرب و جرح می‌شود.

جاذبه‌های توریستی این جاده جنگلی به دلیل احداث جاده در جریان گازرسانی به روستا چند برابر شده و فرصت مناسبی برای درآمد زایی فراهم شده است.

براساس مصاحبه از شاهدان محلی زن و شوهر (رضا دلفانی و زیور مهدیان) که از نظر معیشتی با چالش‌هایی نیز روبرو هستند در این مسیر اقدام به مسافرکشی می‌کنند که این مسئله با واکنش ضارب (آقای محمد طهماسبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلاردشت) روبرو می‌شود.

این درگیری منجر به ضربه با داس به سمت مضروب شده و مضروب راهی بیمارستان می‌شود.

طبق آخرین تحقیق‌های کمیته خبری واحد تفاسیر حال عمومی وی خوب است و مصدومان از بیمارستان مرخص شده اند.

تحقیقات خبرنگار شهرستان نیز نشان می‌دهد در این دعوا شخص ضارب و پسرش با داس سر و دست این زن و شوهر را مجروح  و آنها را راهی بیمارستان کرده بودند که شخص ضارب با حضور نیروی انتظامی بازداشت و به کلانتری تحویل  شد.

این درگیری بنا به اظهارات شخص ضارب در اثر اختلافات قدیمی بر سر ساخت مسجد این روستا بود که خانواده مضروب با تشکیل پرونده‌های مختلف و همچنین ورود به زمین شخصی وی در صدد بدنامی طهماسبی رییس بنیاد شهید کلاردشت هستند که باعث عصبانیت وی شده و این درگیری انجام پذیرفته است.

مضروبین این درگیری علت را فحاشی طهماسبی بر سر مسافر و ابتدا نزاع لفظی و سپس درگیری و حمله با سلاح سرد و مجروح نمودن اقا و سپس همسر وی عنوان نمودند.

در این روستا ۱۴ خانوار زندگی میکنند که به علت اختلافات محلی و فامیلی اقدام به ساخت دو مسجد بزرگ نمودند که درگیری‌های لفظی زیادی بر سر ساخت این بنا‌ها انجام گرفت، اما همچنان این اختلافات ادامه دارد. 

علاوه بر این براساس نظر اهالی محلی به دلیل اداره محل در سطح دهیاری و شورای محل براساس انتخاب‌های قومی محله‌ای و اعمال فشار بر اهالی در خصوص اختصاص پیدا نکردن سهمیه آرد به برخی خانواده ها؛ قطع آب لوله کشی محله‌ای برای عده‌ای خاص همواره مورد اعتراض و نارضایتی محلی است.

همچنین در اثر این درگیری فامیلی کلیپ کوتاهی نیز در فضای مجازی از حمله با داس رئیس بنیاد شهید شهرستان در فضای مجازی محله در حال دست به دست شدن است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران برای بررسی این موضوع به محل حادثه رفت.

Read 355 times
Rate this item
(0 votes)
K2_NEWS_NUMBER_CUSTOM 1141

Hot events

Featured photos and videos

cache/resized/adafa8cce6c88a59632b7980263cdbc8.jpg
  سرپرست اداره کل منابع طبیعی مازندران-نوشهر
cache/resized/cbb7ac2c96b5fdd24ac27908a0ee3e75.jpg
  به گزارش کلارنا علت توقف چهاربانده شدن محور
cache/resized/eef46689ade6c1cbb3b40ad72e5caf42.jpg
  بر اساس اعلام اداره کل بنیاد شهید و امور