چاپ کردن این صفحه

برگزاری جلسه شورای ورزشی شهرستان کلاردشت با حضور حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران

پنج شنبه, 22 آبان 1399 ساعت 09:59 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلسه شورای ورزشی شهرستان کلاردشت با حضور حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران و به ریاست فرماندار شهرستان کلاردشت ، رئیس شورای شهر ، رئیس اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی در محل فرمانداری برگزار شد.

کامران پولادی فرماندار شهرستان کلاردشت ضمن خوشامد خدمت مدعوین عنوان کرد : شهرستان کلاردشت مهد قهرمانان بنام ورزش بوده و هست که هم برای استان و هم برای ایران اسلامی در رشته های مختلف ورزشی افتخار آفرینی کردند که از این حیث شهرستان کلاردشت دارای جوانان علاقه مند به ورزش می باشد .

وی در ادامه اظهار داشت : ما در شهرستان جوانان ارزشمندی داریم که نیازمند نگاه ویژه میباشند تا این قابلیت و پتانسیل رشد و شکوفا گردد .

فرماندار کلاردشت در ادامه از مدیرکل ورزش و جوانان استان خواستار تامین و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان و رفع مشکلات آنان شد .


در پایان مسئولین هیات های ورزشی گزارشی از عملکرد خود و مشکلات موجود ارائه دادند.

یاز جمله درخواست های جمع حاضر می توان به استقلال اداره ورزش شهرستان و نمایندگی اداره کل در غرب مازندران ، بودجه جهت زیر ساخت  تجهیزات و بهسازی و تعمیرات سالن ورزشی و تامین نیروی اداری مورد تاکید مسولین اشاره کرد.

بازدید از اماکن و سالن ورزشی ، دیدار و گفتگو با مربیان و کشتی گیران کلاردشتی از دیگر برنامه مدیرکل بود.


نجم الدین قا سم پور

خواندن 317 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 943
کلارنا

آخرین‌ها از کلارنا