اخبار کلاردشت

اولی؛ حبیب حسین زادگانِ مدیرکل استان که انتصاب رییسِ جدید شهرستان لنگِ تصمیم ایشان است!
دومی؛ حبیب سام خانیانی که با تنهایی خود در اداره ورزش کلاردشت می سوزد و می سازد و عملاً امورات این اداره لنگِ لحظه ای بودن یا نبودن اوست!

سلسله یادداشت هایی درباره برنامه راهبردی و عملیاتی ۵ ساله توسعه شهری کلاردشت

 به قلم دکترمصطفی قدمی "مشاور طرح"

بخش سوم: چشم انداز و اهداف کلان برنامه توسعه کلاردشت

اما شروع کار تشکیلات رسمی شهرستان در کلاردشت به همانجا ختم نمی شد و منوط  به افتتاح فرمانداری بود؛ میرقدیر رضایی که فرماندار وقت چالوس بود و همچنین مامور راه اندازی فرمانداری کلاردشت، در همان روزها به اتفاق تیمی از استانداری در کلاردشت حاضر شد ودایر کردن ساختمان و تجهیزات اداری، اجاره خانه مستقل و خرید خودروی صفرکیلومتر برای فرماندار را شرط افتتاح فرمانداری قلمداد کردند.  

اینجا بود که ستادی مردمی متشکل از اعضای وقت شوراهای اسلامی شهر و بخش کلاردشت با همراهی جمعی مغتنم از متنفذین و فعالان سیاسی و اجتماعی از گروه ها و طیف های مختلف شکل گرفت تا با جمع آوری کمک های مالی نسبت به آماده سازی بخش هایی از ساختمان نیمه کاره شهرداری به عنوان ساختمان اداری و البته موقت فرمانداری  و همچنین خرید سیستم های کامپیوتری و میز و صندلی و سایر تجهیزات اداری برای فرمانداری تازه تاسیس اقدام نمایند.

تصویری از یکی از نخستین جلسات شورای اداری شهرستان کلاردشت در سالن اجتماعات شهرداری در آذر ماه 1392

"چهارمین نمايشگاه ملی توانمندی های روستائیان و عشایر" از تاریخ 24 لغایت 27مرداد ماه 1398 با رویکرد "تبیین نقش روستائیان و عشایر در سال رونق تولید" در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، این در حالی ست که تا کنون هیچ خبری از حضور روستاهای پرجاذبه های کلاردشت در این آوردگاه ملی و بین المللی مخابره نشده است.

سید اصغر نوراشرف الدین، رییس شورای شهر کلاردشت: با همت کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا فرصتی فراهم شد تا ضمن برگزاری یک جنگ شاد فرهنگ سازی بازیافت پسماند در میان کودکان را تجربه کنیم.

یادواره ۴۴ شهید والامقام منطقه شرق کلاردشت باحضور  جمعی از مسئولین شهرستانی، خانواده های محترم شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

حجت بیگلر مقدم از روزهای اسارتش در عراق می گوید.کلارنا این فیلم را که در مرداد 97 ضبط شده است را به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به آغوش میهن بازنشر می دهد.

امیر حسنی مقدم از روزهای اسارتش در عراق می گوید.کلارنا این فیلم را که در مرداد 97 ضبط شده است را به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به آغوش میهن بازنشر می دهد.

به گزارش خبرنگار کلارنا این در حالی است که فردی تحت عنوان مدیر اجرایی جشن ها و کنسرت های شهرستان در فضای مجازی برای خود تبلیغات می کند که چندی پیش نیز توسط یکی از ادارات غیرمرتبط با صدور مجوزهای فرهنگی مورد تقدیر قرار گرفته است!

صفحه1 از7

آگهی تبلیغات

 

adbanner