بازاریابی

 در نشستی که در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار شد، تفاهم نامه همکاری مشترک سه جانبه با هدف بهره برداری علمی و عملیاتی در قالب پروژه‌های پژوهشی، آموزشی، مشاوره‌ای و تعامل سازنده جهت ایجاد زبان مشترک بین انجمن، دانشگاه و مرکز رشد و فناوری منعقد گردید. تقویت فعالیت های علمی و تعمیق همکاری های مشترک در چارچوب وظایف محوله و فراهم نمودن امکان حضور فعال اعضای سازمانی طرفین در اجرای فعالیت های مشترک از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

دکتر محمد هادی عسگری  مدیر گروه مدیریت دانشگاه آزاداسلامی واحدتنکابن و رئیس انجمن علمی بازاریابی ایران شعبه مازندران به دعوت رسمی شورای انجمن‌های علمی ایران، در ششمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور تحت عنوان ((رسالت انجمن‌های علمی در تبیین مسائل راهبردی کشور)) شرکت می‌کند.

 

همزمان با بزرگداشت هفته بسیج در شهرستان تنکابن همایش مدیریت کسب و کار با رویکرد اقتصاد مقاومتی، با تلاش اتاق اصناف شهرستان تنکابن و فرماندهی حوزه مقاومت بسیج شهدای اصناف و بازاریان شهرستان تنکابن برگزار شد.

دکتر عسگری رئیس انجمن علمی بازاریابی استان مازندران که در جلسه مدیران و اعضای این انجمن سخن می گفت: با اعلام این مطلب افزود :آزمون تعیین صلاحیت مدرسین، مشاورین و محققین بازاریابی سال نودوهفت بر اساس مجوز ارائه شده توسط وزارت علوم به انجمن علمی بازاریابی ایران واگذار شده و آزمون بیست و سوم آذر ماه در شهرستان تنکابن برگزار می‌شود.

دکتر عسگری رئیس انجمن علمی بازاریابی ایران-شعبه شمال کشور در نشست مشترک اعضای اصلی این انجمن با انجمن دوستی کانادا و ایران ضمن  برشمردن اهداف انجمن بازاریابی و ارائه گزارشی از فعالیتهای آن، اظهار داشت: طبق هماهنگی های به عمل آمده با آقای دکتر درگی رییس انجمن علمی بازاریابی ایران مقرر شده است تفاهم نامه همکاری دو جانبه بین این انجمن با انجمن دوستی ایران و کانادا تنظیم و امضا شود.

نخستین دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی در بازارهای نوین با برنامه ريزي اداره ويژه صنعت،معدن و تجارت #تنکابن و دانشگاه آزاد اسلامي و با شرکت اصناف برگزار شد.

"دکتر عسگری رییس انجمن علمی بازاریابی استان مازندران به همراه مسول روابط عمومی این انجمن درهتل بزرگ رامسر با مدیرکل هتلهای پارسیان رامسر دیدار و گفتگو کرد."

آغاز به کار شعبه ی مازندرانِ انجمن علمی بازاریابی ایران

آگهی تبلیغات

 

adbanner