آخرین عناوین

چه کسی آنلاین است؟

ما 262 مهمان و 2 عضو آنلاین داریم
 • FqneMymn
 • lMip

سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت؛

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان کلاردشت

دوشنبه, 11 آذر 1398 ساعت 19:01 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و مقابله با عاملان افیونی طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کلاردشت به اجرا در آمد.

سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت در تشریح این خبر گفت به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و مقابله با عاملان افیونی طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.


فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت افزود: در اجرای این طرح پس از تشکیل تیم های اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی و دستگیری 15 نفر از مجرمین سابقه‌دار و احکام قضایی و سارقین و عاملان افیونی در این شهرستان شدند.


وی خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی های قضایی ماموران در بازدید از محل اختفای متهمان اموال سرقتی و مقدار ۱ کیلو ۴۰۰ گرم انواع مواد مخدر وکشف کردند.


عزیزی از توقیف ۹ دستگاه خودرو و ۵ دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت: کشف۵ فقره انواع سرقت از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است.


فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت در خاتمه از معرفی متهمان دستگیر شده به مراجع قضایی خبر داد و از شهروندان خواست برای ایجاد امنیت پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری نمایید.

 

کلارنا- محمد شاه بهرامی

خواندن 112 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 488

یادداشت

 • تعقیب قضایی پیمانکار آسفالت جاده کرج – چالوس نمونه ای از پیگیری دادستان برای احقاق حقوق عامه / آیا اهتمام رئیسی یقه اهمال کاران را نیز خواهد گرفت؟

  حال باید منتظر ماند و دید که آیا اصلاحات آیت الله رییسی در دستگاه قضا شامل برخورد با اهمال کاران نسبت به اجرای آن دستورالعمل، که زمانی خود او در مقام دادستان کل کشور امضا و به دادستان های کل کشور ابلاغ کرده بود، نیز می شود و اهتمام او یقه ی اهمال کاران در احقاق حقوق عامه را هم خواهد گرفت یا نه؟

   

  ادامه مطلب...
 • مدیریت شهری

  ظرفیت های استراتژیک توسعه کلاردشت

  در نوشتار قبلی در مورد اهداف و چشم اندازهای توسعه کلاردشت، مطالب به طور خلاصه آور ذکر شد که به دلیل عدم نمایش کامل جداول مربوطه در اینجا مجدداً به صورت لیست وار ذکر می شود. هدف اصلی این بخش، بررسی ظرفیت های استراتژیک کلاردشت در راه دستیافتن به اهداف و چشم اندازهای برنامه است. قابل ذکر است به دلیل محدودیت حجم مطلب به خلاصه ترین شیوه ممکن به موضوعات پرداخته شده است.

   

  ادامه مطلب...
 • مدیریت شهری

  چشم انداز و اهداف کلان برنامه توسعه کلاردشت

  در این بخش به تشریح چشم انداز، اهداف کلان و ماموریت های توسعه ای مندرج در برنامه توسعه پرداخته می شود.  قابل ذکر است،  اهداف و چشم انداز مربوطه صرفا در راستای ظرفیت های قانونی و مالی شهرداری و شورای شهر کلاردشت تدوین شده است تا در به صورت پروژه و اقدامات در برنامه بودجه شهر، تخقق یابند و در حد شعار باقی نمانند.

  ادامه مطلب...
 • مدیریت شهری

  فرایند تهیه و تصویب برنامه راهبردی و عملیاتی شهرداری کلاردشت

  ماهها قبل از شروع به کار شورای اسلامی پنجم، ایده برنامه محوری و لزوم تشریک مساعی و همفکری با متخصصان کلاردشتی در فرایند مدیریت شهری از طرف برخی از اعضاء فعلی شورای شهر کلاردشت مورد تاکید قرار گرفت و این مهم مورد تاکید و تایید اصحاب رسانه و بسیاری از قشرهای اجتماعی کلاردشت قرار گرفت. در این دوره با توجه به تجربه 4 دوره مدیریت شورایی وگذشت نزدیک به 65 سال از تاسیس شهرداری کلاردشت این مهم مورد توجه برخی از اعضاء شورای شهر فعلی قرار گرفت که مدیریت فردی و سلیقه ای که در اکثر مواقع بدون دانش مرتبط نیز همراه بوده است نه تنها باعث توسعه کلاردشت نشده است که دقیقاً در جهت عکس آن، باعث عقب ماندگی و تخریب بخش زیادی از منابع کلاردشت شده است. این یک پیشرفت مهم بود، برنامه باوری.

  ادامه مطلب...
 • یادداشت

  چرا برنامه راهبردی و عملیاتی در مدیریت شهری کلاردشت مهم است؟

   شهرسیستمی بسیارپیچیده است که ازهم پیوندی و ارتباط سیستم های دیگر چون اقتصاد شهری، محیط زیست شهری، سیستم اجتماعی و فرهنگ شهری، سیستم سیاست گذاری شهری، و...، تحت قواعد رسمی و غیررسمی با رفتار ذینفعان متنوع وگاهی متضاد شکل می گیرد و حیات می کند.

   

  ادامه مطلب...