آخرین عناوین

چه کسی آنلاین است؟

ما 89 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ویژه برنامه های بسیج کلاردشت از امروز آغاز شد

پنج شنبه, 30 آبان 1398 ساعت 19:11 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم
به مناسبت فرا رسیدن هفته ی بسیج، پایگاه های بسیج در شهرستان کلاردشت برنامه های ویژه ای را تدارک دیده اند که از امروز و با دیدار با امام جمعه ی شهرستان اغاز شد.
کلارنا - کیان ملک پور : فرمانده ی ناحیه ی مقاومت بسیج سپاه شهرستان کلاردشت در نشست دیروز با اصحاب رسانه از برگزاری برنامه های متنوع در طول هفته ی بسیج و حتی بعد از آن خبر داد. برنامه هایی در عرصه های امنیتی، اقتصادی و اجتماعی؛ مانند برگزاری مسابقه های ورزشی و پیاده روی های خانوادگی، برنامه ی «آبروی محل» و تقدیر از خانواده ی شهدا در هر محل و تقبل پیمانکاری پروژه ی آب رسانی روستای طویدره در سال جاری. وی همچنین از دستاوردهای بسیج شهرستان در چند سال اخیر یاد کرد؛ از جمله تحویل ده واحد مسکونی به نیازمندان به همت خیرین و بسیج سازندگی، سازماندهی گشت امنیت شبانه موسوم به رضویان در محلات کلاردشت که باعث کاهش آمار سرقت شد و همچنین امداد رسانی در بارش برف اخیر مانند اعزام خودرو به اداره ی برق و تهیه ی نان به کمک خیرین برای مردم روستای کلمه. در ادامه ی برنامه های ویژه به مناسبت هفته ی بسیج، سرهنگ مهدوی فرمانده ی ناحیه ی مقاومت بسیج سپاه شهرستان کلاردشت فردا قبل از خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع شهرستان کلاردشت سخنرانی خواهد کرد.
خواندن 34 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 471

یادداشت

 • تعقیب قضایی پیمانکار آسفالت جاده کرج – چالوس نمونه ای از پیگیری دادستان برای احقاق حقوق عامه / آیا اهتمام رئیسی یقه اهمال کاران را نیز خواهد گرفت؟

  حال باید منتظر ماند و دید که آیا اصلاحات آیت الله رییسی در دستگاه قضا شامل برخورد با اهمال کاران نسبت به اجرای آن دستورالعمل، که زمانی خود او در مقام دادستان کل کشور امضا و به دادستان های کل کشور ابلاغ کرده بود، نیز می شود و اهتمام او یقه ی اهمال کاران در احقاق حقوق عامه را هم خواهد گرفت یا نه؟

   

  ادامه مطلب...
 • مدیریت شهری

  ظرفیت های استراتژیک توسعه کلاردشت

  در نوشتار قبلی در مورد اهداف و چشم اندازهای توسعه کلاردشت، مطالب به طور خلاصه آور ذکر شد که به دلیل عدم نمایش کامل جداول مربوطه در اینجا مجدداً به صورت لیست وار ذکر می شود. هدف اصلی این بخش، بررسی ظرفیت های استراتژیک کلاردشت در راه دستیافتن به اهداف و چشم اندازهای برنامه است. قابل ذکر است به دلیل محدودیت حجم مطلب به خلاصه ترین شیوه ممکن به موضوعات پرداخته شده است.

   

  ادامه مطلب...
 • مدیریت شهری

  چشم انداز و اهداف کلان برنامه توسعه کلاردشت

  در این بخش به تشریح چشم انداز، اهداف کلان و ماموریت های توسعه ای مندرج در برنامه توسعه پرداخته می شود.  قابل ذکر است،  اهداف و چشم انداز مربوطه صرفا در راستای ظرفیت های قانونی و مالی شهرداری و شورای شهر کلاردشت تدوین شده است تا در به صورت پروژه و اقدامات در برنامه بودجه شهر، تخقق یابند و در حد شعار باقی نمانند.

  ادامه مطلب...
 • مدیریت شهری

  فرایند تهیه و تصویب برنامه راهبردی و عملیاتی شهرداری کلاردشت

  ماهها قبل از شروع به کار شورای اسلامی پنجم، ایده برنامه محوری و لزوم تشریک مساعی و همفکری با متخصصان کلاردشتی در فرایند مدیریت شهری از طرف برخی از اعضاء فعلی شورای شهر کلاردشت مورد تاکید قرار گرفت و این مهم مورد تاکید و تایید اصحاب رسانه و بسیاری از قشرهای اجتماعی کلاردشت قرار گرفت. در این دوره با توجه به تجربه 4 دوره مدیریت شورایی وگذشت نزدیک به 65 سال از تاسیس شهرداری کلاردشت این مهم مورد توجه برخی از اعضاء شورای شهر فعلی قرار گرفت که مدیریت فردی و سلیقه ای که در اکثر مواقع بدون دانش مرتبط نیز همراه بوده است نه تنها باعث توسعه کلاردشت نشده است که دقیقاً در جهت عکس آن، باعث عقب ماندگی و تخریب بخش زیادی از منابع کلاردشت شده است. این یک پیشرفت مهم بود، برنامه باوری.

  ادامه مطلب...
 • یادداشت

  چرا برنامه راهبردی و عملیاتی در مدیریت شهری کلاردشت مهم است؟

   شهرسیستمی بسیارپیچیده است که ازهم پیوندی و ارتباط سیستم های دیگر چون اقتصاد شهری، محیط زیست شهری، سیستم اجتماعی و فرهنگ شهری، سیستم سیاست گذاری شهری، و...، تحت قواعد رسمی و غیررسمی با رفتار ذینفعان متنوع وگاهی متضاد شکل می گیرد و حیات می کند.

   

  ادامه مطلب...