چه کسی آنلاین است؟

ما 295 مهمان و یک عضو آنلاین داریم
 • annmariemonsoor09405

 

مدیر پژوهشی پژوهشکده شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان انواع تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را به دقت تحت نظر دارد و به تبلیغات خاص و غیرمجاز رسیدگی می کند.

 

چهارشنبه, 30 بهمن 1398 ساعت 18:03

تعیین تکلیف "تعطیلی مدارس در سوم اسفند"

 

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران توضیحاتی درباره وضعیت تعطیلی مدارس در فردای انتخابات "شنبه سوم اسفند" ارائه داد.

 

 
 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور دستوری از رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خواست تا هر چه سریع تر نسبت به پیگیری شکایات مردم درباره دریافت پیامک های مزاحم انتخاباتی و عضویت ناخواسته در گروه ها و کانال ها توسط ستاد انتخاباتی نامزدهای انتخابات مجلس اقدام شود.
 
 
چهارشنبه, 30 بهمن 1398 ساعت 00:50

انتخابات مجلس و درسی که نمی‌گیریم

نوشته شده توسط

 

زمان، زمانِ تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مجلس است.
چند روزی گذشته و یک روز مانده...
ستادها افتتاح شد و عکس‌ و پوسترها از در و دیوار شهر،روستا،مغازه‌ها و خانه‌ها آویزان،همایش‌ها و سخنرانی‌ها همچنان ادامه دارد.
دیدوبازدید زیاد شده و نشست‌های تکراری با گروه‌های مختلف در حال برگزاریست.

 

 

 

واجدین شرایط هنگام مراجعه به صندوق های اخذ رای شناسنامه عکس دار و کدملی خود را همراه داشته باشند.

 

 

 معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات در مراسم افتتاح شبکه رادیویی انتخابات با اشاره به آنکه طی ۱۰ دوره گذشته انتخابات مجلس، میانگین معدل مشارکت مردمی بالای ۶۰ درصد بوده است تاکید کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران مجری اصلی انتخابات خود مردم هستند.
 
 

 

رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت و لزوم مشارکت زنان در انتخابات اظهار کرد: در تمام انتخابات‌ها اگر زنان تصمیم بگیرند که شور انتخاباتی ایجاد کند، آنها قادر خواهند بود تا افرادی را که افکار و تصمیماتشان برای جامعه مفید تر است انتخاب کنند.

 

 

عضو فهرست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه رئیس‌جمهور باید جایگاه مردم را حفظ کند و سوءاستفاده نکند،گفت: اگر ببینم دولت در جریان انتخابات خلاف عمل می‌کند، تخلفات را افشا می‌کنم.

 

 

 محمدعلی وکیلی نماینده‌ی مردم تهران در اظهار نظری عنوان کرد که در مجلس دهم جلوی فیلترینگ اینستاگرام گرفته شد.

 

 

 
نماینده فسا در مجلس از انصراف خود از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

 

 

 

یادداشت

 • با رای مردم علیه مردم !

  هر جا مردم نماینده خود را انتخاب کرده اند پس از مدتی منتخب همان مردم علیرغم قول های داده شده گاهاً دیده می شود بجای عمل به وعده های زمان انتخابات در جابجایی مدیریت ها بگونه ای تصمیم به دخالت می گیرند که نه تنها در آن منافع عموم در نظر گرفته نمی شود بلکه در تقابل با مردم و علیه آنان نیز رغم می خورد که متأسفانه با ادامه این روند ناپسند شاهد عقب ماندگی حوزه انتخابیه ها تا به امروز بوده ایم.

  ادامه مطلب...
 • دلنوشته ای برای افتتاح نیروگاه زباله سوز نوشهر

  بعد از سالها انتظار قرار است نیروگاه زباله سوز نوشهر بزودی افتتاح گردد اما معمار اصلی این نیروگاه مورد بی مهری قرار گرفته است، نیروگاهی که از دورۀ سوم شورای شهر نوشهر استارت خورد ولی با یک سری مشکلات فنی و اداری و نداشتن مسائل زیست محیطی متوقف شده بود که همزمان به لطف سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری و تأمین اعتبار با حضور جهادی و میدانی دکتر علی شادمان فرماندار وقت نوشهر طرحی که متوقف شده بود جانی تازه گرفت و دکتر شادمان با اعزام رئیس محیط زیست نوشهر به کشور چین و مطابقت و رعایت مشکلات زیست محیطی این پروژه را که از 17% پیشرفت داشت و متوقف شده بود با پی گیری دو چندان به 90% پیشرفت فیزیکی رساند و قرار بود در زمان رفتن ایشان دو ماه بعد افتتاح گردد که متأسفانه این امر محقق نشد.

  ادامه مطلب...
 • خودآموزی زبان خارجی

  خودآموزی یک زبان خارجی یعنی یادگیری بدون معلم، یادگیری در منزل ، محل کار، و یا هر جایی دیگر و در هر زمانی که زبان آموز اراده کند انجام می گیرد . اکثریت افرادی که از روش خودآموزی برای یادگیری زبان خارجی استفاده می کنند بزرگسالان هستند زیرا آنها به دلایل زیادی نمی توانند در کلاسها حاضر شوند.

  ادامه مطلب...
 • وقتی کرونا را جدی نمی‌گیریم /ماسک‌هایی برای چانه!!

  کرونا مجدداً اوج گرفته، تعداد مبتلایان و فوتی‌ها زیاد شده، تعدادی از استانها و شهرها در وضعیت قرمز قرار دارند و تعداد زیادی در مرحله هشدار، که چیزی نمانده آنها هم قرمز شوند.

  ادامه مطلب...