اخبار کتاب

جلد اول اثر جدید دکتر «سیدجلال عرفانیان» با عنوان «مدیریت حراست» منتشر شد.

 

حجت الاسلام غفاری، امام جمعه شهرستان کلاردشت، در بخشی از خطبه نمازجمعه این هفته شهرستان کلاردشت که با هفته کتاب و کتابخوانی تقارن دارد، اظهار داشت: دلیل پیشرفت هر کشوری کتاب است.

احمد حسين زادگان ،سرپرست استانداری مازندران، همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان مازندران گفت: ترویج کتابخوانی، راهبرد موثر توسعه و حل مشکلات جامعه است

فرماندار شهرستان کلاردشت همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی با صدور پیامی این هفته را به تمامی اهالی کتاب و مروجان فرهنگ مطالعه تبریک گفت.

 

امروزه  با  توجه به  پيشرفت‌هاي چشمگير  در عرصه دانش نه تنها کتاب اهمیت خود را از دست نداده بلكه ابعاد گسترده‌تر، تازه‌تر و جلوه‌هاي پايدارتر يافته است... ما با فرهنگي رشد كرده‌ايم كه تمامي جلوه‌هاي افتخار آفرينش نمودها و نمادهاي راستين قلم و كتاب و كتابخانه است.

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی با هماهنگی اداره آموزش و پرورش و کتابخانه عمومی شهرستان کلاردشت آیین نمادین زنگ کتاب و کتابخوانی در دبستان دخترانه شرف نواخته شد .

همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی  کارت عضویت کتابخانه توسط رییس کتابخانه های عمومی شهرستان کلاردشت به کودکان پیش دبستانی آیت الله طالقانی لاهو  اهدا شد.

صفحه1 از2

آگهی تبلیغات

 

adbanner